Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні окуляри для зору Одеса
Маргаритка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні окуляри для зору Одеса
 


Добрий день! Порадьте, будь ласка, надійний офтальмологічний центр в Одесі для підбору окулярів. Розглядаю "Люмос". Цікавить якість послуг, що надаються, лінз і наявність діагностики зору.
 
BoLshe_ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала центр "Люмос" і залишилася під приємним враженням. Професіоналізм персоналу відчувається з порога. Діагностика зору проведена на вищому рівні з використанням сучасного обладнання. Офтальмолог детально роз'яснив результати та допоміг підібрати ідеальні окуляри, враховуючи мої потреби та стиль.
 
Shock-o-lady Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені допомогли вирішити давню проблему із зором. Офтальмолог виявив виняткову уважність і компетентність, провів усі необхідні дослідження і підібрав окуляри, які значно поліпшили якість мого життя. Лінзи чудової якості, зображення чітке і без спотворень.
 
Dreamy_Girl Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - мій надійний партнер у питаннях зору вже кілька років. Завжди отримую бездоганний сервіс, широкий вибір оправ і лінз від відомих виробників за розумними цінами. Лікарі завжди готові надати професійну консультацію та допомогти з вибором.
 
Golden_Lady Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше підбір окулярів викликав у мене тривогу, але в "Люмосі" розвіяли всі мої сумніви. Фахівці детально пояснили всі нюанси, розповіли про різні типи лінз і допомогли підібрати ідеальний варіант, враховуючи мої індивідуальні особливості.
 
Бунтарка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Окулярами, підібраними в "Люмосі", я безмірно задоволена. Вони не тільки стильні, а й неймовірно комфортні. Лінзи тонкі й легкі, забезпечують відмінний зір без будь-яких спотворень. Почуваюся впевнено і комфортно.
 
Akeno Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" працюють справжні професіонали. Офтальмолог провів ретельну діагностику із застосуванням сучасного обладнання, виявив усі особливості мого зору і підібрав окуляри, що ідеально відповідають моїм потребам. Вдячна за індивідуальний підхід і турботу!
 
Chikкa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала місце, де можна підібрати якісні окуляри для дитини. У "Люмосі" фахівці допомогли обрати ідеальний варіант для мого сина, враховуючи його вік, особливості зору та активний спосіб життя. Оправи міцні та безпечні, лінзи якісні та стійкі до пошкоджень. Син у захваті, а я спокійна за його зір.
 
Лінда212 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Обслуговування в "Люмосі" вище всяких похвал. Персонал ввічливий і попереджувальний, завжди готовий допомогти і відповісти на будь-які запитання. Асортимент оправ і лінз вражає, від бюджетних до преміальних. Обов'язково повернуся і порекомендую друзям!
 
Dai Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую "Люмос" усім, хто цінує якість і професіоналізм. Тут ви знайдете все необхідне для здоров'я ваших очей: сучасне діагностичне обладнання, широкий вибір оправ і лінз, досвідчених лікарів і уважний персонал. "Люмос" - це турбота про зір на найвищому рівні!
 
Etsu Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Буду вдячна, якщо поділитеся контактними даними центру "Люмос". Хотілося б записатися на консультацію.
 
Бунтарка Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" має філії за адресами: вул. Генуезька, 1/2, вул. Богдана Хмельницького, 1/3 та вул. Корольова, 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Chiyo Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" перевершив усі мої очікування! Підібрали настільки стильні окуляри, що всі друзі обсипають компліментами. Якість лінз на висоті, а обслуговування бездоганне. Рекомендую від щирого серця!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: