Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Окуляри для зору при астигматизмі Одеса
kr4sylya Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри для зору при астигматизмі Одеса
 


Добрий день! Мені потрібно підібрати якісні окуляри для зору при астигматизмі, і я розглядаю можливість звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь мав досвід із цим центром? Яка там якість лінз і послуг підбору? Чи є діагностика зору?
 
juliano Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
kr4sylya, я нещодавно була в центрі "Люмос" для підбору окулярів, і залишилася дуже задоволена. Від самого початку все пройшло чудово: просторе приміщення, сучасний інтер'єр, ввічливий персонал. Провели повне обстеження, лікар приділив багато уваги кожному нюансу. Підібрані окуляри виявилися дуже зручними, я почуваюся комфортно цілий день. Увага до деталей і професіоналізм офтальмолога вражають. Рекомендую цей центр усім, хто шукає індивідуальний підхід.
 
Petra Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! Офтальмолог там справді професіонал. Перевірили зір на висококласному обладнанні, ретельно підібрали окуляри, врахували всі мої побажання. Самі окуляри зручні та стильні, ношу їх без проблем. Виявилося, що я даремно хвилювалася, центр "Люмос" - чудове місце для підбору оптики, особливо при астигматизмі. Вдячна за такий якісний сервіс.
 
mimimimichaela Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" за рекомендацією подруги і ні краплі не пошкодувала. Спочатку провели діагностику на новому обладнанні, потім офтальмолог запропонував кілька варіантів лінз. Підібрані окуляри виявилися ідеальними, очі не втомлюються, зір чіткий. Весь процес підбору пройшов легко, професійно і комфортно. Дуже рада, що вибрала саме цей центр для підбору окулярів. Усім раджу!
 
ant1ka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в центрі "Люмос" для підбору окулярів при астигматизмі. Перше враження - дуже приємне місце з доброзичливою атмосферою. Лікар провів обстеження, детально розповів про результати і можливі варіанти окулярів. Підібрані лінзи виявилися на рідкість комфортними. Центр "Люмос" справді виправдав мої очікування - тут дбають про кожного пацієнта. Рекомендую всім, хто шукає надійного офтальмолога.
 
POLIК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася в "Люмос" на підбір окулярів і залишилася в захваті. Спочатку мене порадувало, що обстеження провели дуже ретельно, використовували сучасне обладнання. Офтальмолог був уважний, вислухав усі мої побажання і запропонував оптимальні варіанти. Підібрані окуляри тепер стали моїми улюбленими - зручні, стильні та відмінно коригують зір. Рада, що вибрала саме "Люмос".
 
Alpha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно була в "Люмос" і хочу поділитися своїм досвідом. Весь процес, від діагностики до підбору окулярів, був на найвищому рівні. Сподобалася професійність офтальмолога, який уважно вислухав мої скарги і підібрав окуляри, що ідеально підходять моєму стилю життя. Результатом дуже задоволена, зір став чітким, а самі окуляри дуже зручні.
 
Марино Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих пошуків вирішила звернутися в "Люмос" для підбору окулярів. Центр одразу справив гарне враження: просторе приміщення, привітний персонал. Офтальмолог провів повне обстеження, враховуючи особливості мого зору, і запропонував кілька варіантів окулярів. Дуже задоволена, що вибрала цей центр - тепер у мене чудові окуляри, які ношу із задоволенням. Усім рекомендую!
 
lerka Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Сходила в "Люмос" для підбору окулярів, і можу сказати, що це був один із найкращих досвідів. Офтальмолог дуже уважно провів обстеження, врахував усі мої скарги та побажання. Підібрали окуляри, які ідеально підійшли - комфортні та стильні. Центр справді піклується про своїх пацієнтів, пропонуючи тільки якісні послуги. Рекомендую всім!
 
україночка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в центрі "Люмос" на діагностиці та підборі окулярів при астигматизмі. Дуже сподобалося ставлення персоналу, все пройшло спокійно і професійно. Офтальмолог підібрав окуляри, які тепер ношу щодня із задоволенням. Впевнена, що знайшла чудовий центр, де можна розраховувати на якісну діагностику та підбір оптики. Дуже рекомендую.
 
абрамівна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контакти центру "Люмос". Хочу записатися на прийом і переконатися особисто в якості їхніх послуг.
 
Petra Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Я там була, дуже сподобалося!
 
радіона Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки про "Люмос"! Записалася на прийом, пройшла обстеження, і окуляри тепер як рідні. Дуже рада, що вибрала саме цей центр, якість на висоті. Дякую всім за рекомендації!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: