Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити окуляри для зору при астигматизмі Одеса
астаповаінна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити окуляри для зору при астигматизмі Одеса
 


Всім здрастуйте! У мене астигматизм, і мені потрібно підібрати якісні окуляри. Чула хороші відгуки про центр "Люмос". Хто-небудь там підбирав окуляри? Розкажіть про якість лінз і послуг підбору. Чи є у них діагностика зору?
 
маргоКурчанова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала "Люмос" для підбору окулярів при астигматизмі. Залишилася дуже задоволена! Центр сучасний і затишний, персонал привітний. Підбір окулярів був дуже ретельним, провели повну діагностику зору. Лікар уважно вислухав мої побажання і допоміг обрати ідеальну оправу та лінзи. Тепер бачу світ чітко та яскраво!
 
Gabby Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені підібрали чудові окуляри! Офтальмолог професіонал своєї справи, все докладно пояснив і відповів на мої запитання. Вибір оправ і лінз величезний, на будь-який смак і гаманець. Окуляри ношу із задоволенням, зір став набагато кращим. Рекомендую!
 
Chilly Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що звернулася в "Люмос". Діагностика зору пройшла швидко і безболісно. Лікар підібрав мені окуляри, які ідеально коригують мій астигматизм. Лінзи якісні, очі не втомлюються навіть після довгої роботи за комп'ютером.
 
Vito_Scaletta Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це місце, де дбають про ваш зір. Лікарі дуже уважні та компетентні. Підбір окулярів пройшов на найвищому рівні. Окуляри сидять ідеально, зір став чітким і контрастним. Дуже задоволена результатом!
 
Liona Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" я відчула себе в надійних руках. Офтальмолог провів ретельну діагностику і підібрав мені окуляри, які ідеально підходять для моїх очей. Лінзи тонкі та легкі, оправа стильна та зручна.
 
Tekilla Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" перевершив усі мої очікування. Окуляри підібрали ідеально, зір став просто чудовим. Персонал дуже ввічливий і турботливий. Ціни адекватні, якість на висоті. Рекомендую всім!
 
Bubbly Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте професійний підбір окулярів при астигматизмі, то "Люмос" - це те, що вам потрібно. Лікарі досвідчені, обладнання сучасне, вибір оправ і лінз величезний. Я дуже задоволена своїми новими окулярами!
 
M0nika Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це центр, де ви отримаєте якісну допомогу та індивідуальний підхід. Офтальмолог уважно вислухав мої проблеми і підібрав окуляри, які ідеально коригують мій астигматизм. Тепер я бачу світ у всіх його барвах!
 
Ама3онка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки про "Люмос"! Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Vito_Scaletta Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Kuki Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідав "Люмос" за вашими рекомендаціями. Лікарі - професіонали, окуляри підібрали ідеально. Дуже вдячний!
 
Аківа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації про "Люмос"! Записалася на прийом, дуже задоволена обслуговуванням і якістю оптики.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: