Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші окуляри для зору при астигматизмі Одеса
Coco Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші окуляри для зору при астигматизмі Одеса
 


Форумчани, нещодавно вирішила вибрати окуляри для астигматизму і зацікавилася центром "Люмос". Хтось уже був там? Який у них рівень діагностики? Наскільки хороші лінзи? Важливий професіоналізм фахівців і точність діагностики, тому хочу почути ваші думки.
 
Iguana Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в центрі "Люмос" для підбору окулярів з астигматизмом. Можу сказати, що з першого візиту залишилася в захваті. Весь процес почався з дуже детального обстеження зору. Офтальмолог був уважний і професійний, він використовував сучасне обладнання, щоб точно визначити мої потреби. Мені запропонували кілька різних варіантів окулярів, і фахівець допоміг вибрати найбільш підходящий. У підсумку, окуляри ідеально підходять, вони зручні та ефективні. Раджу всім, хто шукає якісну оптику.
 
MeLisa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Візит у "Люмос" для підбору окулярів за астигматизму виявився справжнім відкриттям. Одразу ж вразила професійна робота співробітників і затишна атмосфера. Мені провели повне обстеження зору, після чого підібрали окуляри, які підійшли ідеально. Особливо сподобалося, що лікар детально пояснив усі нюанси кожного варіанту та дав поради щодо догляду за окулярами. Дуже задоволена якістю обслуговування та окулярами, які мені підібрали.
 
Lіsічка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене складний астигматизм, і я довго шукала місце, де мені зможуть підібрати якісні окуляри. Центр "Люмос" справив чудове враження: чисте, сучасне приміщення, приємний персонал. Обстеження було проведено дуже ретельно, і результат перевершив усі очікування. Офтальмолог підібрав мені окуляри, які не тільки виправляють зір, а й дуже зручні в повсякденному носінні. Рекомендую "Люмос" усім, хто шукає професійний підхід до проблем зору.
 
CJIoHuK Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Побувала в "Люмосі" для підбору окулярів за астигматизму і залишилася під враженням. Одразу видно, що в центрі піклуються про пацієнтів: починаючи з діагностики і закінчуючи вибором окулярів. Лікар був дуже уважний до моїх побажань, запропонував кілька варіантів, детально розповів про кожен. У результаті я вибрала окуляри, які повністю відповідають моїм очікуванням. Відмінне обслуговування і прекрасний результат!
 
Кабі Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Уперше відвідала "Люмос" для підбору окулярів і залишилася повністю задоволена. Обстеження зайняло достатньо часу, що свідчить про ретельність роботи. Офтальмолог допоміг мені підібрати окуляри, які ідеально підходять і не викликають дискомфорту. Атмосфера в центрі дуже приємна, а персонал - уважний і доброзичливий. Безумовно рекомендую цей центр усім, хто шукає якісну оптику.
 
lopata Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також побувала в "Люмосі" для підбору окулярів при астигматизмі. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору, після чого офтальмолог запропонував кілька варіантів окулярів різних марок і матеріалів. Мені допомогли вибрати найбільш підходящі та зручні окуляри. Професіоналізм і уважне ставлення фахівців зробили процес підбору окулярів максимально комфортним і результативним. Дуже рекомендую цей центр!
 
MaHgApuH4ek Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала "Люмос" для підбору окулярів при астигматизмі. Від самого початку візит до центру залишив у мене приємне враження. Просторе і сучасне приміщення, доброзичливий персонал і привітна атмосфера відразу налаштували на позитивний лад. Процес підбору окулярів виявився дуже ретельним і професійним. Я впевнена, що знайшла надійне місце для регулярних перевірок зору та підбору оптики.
 
Lucky Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані центру "Люмос"? Дуже хочеться потрапити до них на прийом після всіх цих позитивних відгуків!
 
Кабі Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Stellа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за поради та рекомендації! Записалася в "Люмос" на підбір окулярів, і візит виявився вищим за всякі похвали. Дуже задоволена якістю обслуговування і професіоналізмом фахівців. Окуляри підібрали ідеально!
 
Магдалина20 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі форумчанам за рекомендації. Сходила в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Сподобався підхід до діагностики та підбору окулярів. Фахівці центру - справжні професіонали, рекомендую!
 
Болеслава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки, допомогли визначитися з вибором. Записалася в "Люмос", і тепер у мене ідеальні окуляри. Обслуговування на вищому рівні, все дуже чітко і професійно. Тепер раджу цей центр усім своїм знайомим.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: