Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де замовити окуляри для зору при астигматизмі Одеса
Білояр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Де замовити окуляри для зору при астигматизмі Одеса
 


Здрастуйте! Мені потрібно підібрати якісні окуляри для зору, оскільки в мене астигматизм. Хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос" в Одесі. Чула, що у них непогана репутація, але хотілося б дізнатися думку людей, які там уже підбирали окуляри. Яка у них якість лінз і послуг з підбору?
 
Дегтярьова Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала центр "Люмос" для підбору окулярів за астигматизму, і враження залишилися виключно позитивні. Просторе і сучасне приміщення створює комфортну атмосферу з перших хвилин. Персонал дуже ввічливий та уважний. Особливо порадував ретельний підхід до діагностики. Лікар провів комплексне обстеження зору, використавши новітнє обладнання. Це дало змогу максимально точно підібрати оптику, яка ідеально підійшла до моїх особливостей зору. Окуляри ношу вже кілька тижнів, і вони повністю виправдали мої очікування. Рекомендую!
 
Барислава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж довелося звернутися в "Люмос" для підбору окулярів, оскільки в мене астигматизм. Можу сказати, що це одне з найкращих місць, де я була. Лікар не тільки провів детальний огляд, а й детально пояснив результати діагностики. Процес підбору окулярів був дуже продуманим, мені запропонували кілька варіантів лінз і оправ на вибір. Фахівці врахували всі мої побажання і допомогли вибрати те, що мені дійсно підходить. Окуляри виявилися зручними та ефективними, ношу їх із задоволенням.
 
Любомира Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала "Люмос" за рекомендацією друга, і не пошкодувала про це. У мене складний випадок астигматизму, і я переживала, що підбір окулярів може стати проблемою. Але в "Люмосі" лікарі підійшли до моєї ситуації з великою увагою. Обстеження було ретельним, мені запропонували кілька варіантів лінз, кожен з яких детально обговорили. У підсумку, я вибрала ідеальні окуляри, які не тільки відмінно коригують зір, але й мають стильний вигляд. Дуже задоволена!
 
sunset24 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" справив на мене чудове враження з самого початку. Просторе, сучасне приміщення і привітний персонал створюють атмосферу довіри. Мені провели діагностику зору з використанням найсучаснішого обладнання, що дало змогу лікарю точно підібрати мені окуляри. Процес підбору був професійним і уважним, що особливо цінно для мене. Окуляри виявилися дуже комфортними і значно покращили мій зір. Планую продовжувати обслуговуватися в цьому центрі.
 
Ліліана Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася в "Люмос" з приводу підбору окулярів, оскільки в мене астигматизм. Одразу відзначила високу якість обслуговування і професіоналізм фахівців. Обстеження зору було проведено на вищому рівні, з використанням сучасного обладнання. Лікар приділив достатньо часу на роз'яснення результатів і вибір найбільш підходящих лінз і оправ. Я залишилася дуже задоволена якістю підбору. Окуляри ідеально підійшли, і я вже кілька тижнів ношу їх без найменшого дискомфорту.
 
Alexxandra Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я пройшла обстеження і підбір окулярів у центрі "Люмос". Зазначу, що це був один із найприємніших досвідів у плані медичних послуг. У центрі працюють професіонали, які дійсно піклуються про своїх пацієнтів. Процес підбору окулярів був ретельним, лікар детально пояснив усі нюанси, пов'язані з моїм астигматизмом, і допоміг обрати найкращі лінзи.
 
8Ulyana Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли прийшла в "Люмос", одразу відчула, що потрапила в надійні руки. У мене астигматизм, і підбір окулярів завжди був для мене проблемою. Але в цьому центрі все пройшло бездоганно. Після ретельної діагностики мені запропонували кілька варіантів окулярів, і лікар допоміг вибрати найбільш підходящий. Я дуже задоволена результатом - окуляри зручні, зір чіткий. Дуже рекомендую цей центр усім, хто шукає якісне обслуговування.
 
BeckyJ Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих пошуків я нарешті знайшла ідеальний офтальмологічний центр для підбору окулярів при астигматизмі - "Люмос". Від початку і до кінця весь процес був організований на високому рівні. Обстеження зору провели дуже ретельно, і лікар запропонував кілька варіантів окулярів, які ідеально відповідали моїм потребам. У центрі працюють справжні професіонали, які щиро піклуються про своїх пацієнтів. Окуляри зручні, якісні та мають стильний вигляд.
 
Леоніла Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила поділитися своїм досвідом відвідування центру "Люмос". Підбір окулярів був для мене завжди складним завданням через астигматизм, але фахівці "Люмос" впоралися на відмінно. Діагностика була детальною, а офтальмолог запропонував кілька рішень. У результаті я вибрала стильні та зручні окуляри, які повністю задовольняють мої потреби.
 
Діонісія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Хлопці, а можете підказати контактні дані центру "Люмос"? Хочу записатися на діагностику зору, але не можу знайти їхній номер.
 
8Ulyana Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, а записатися можна за телефонами (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35.
 
Азарій Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації про центр "Люмос". Записалася на діагностику зору і вже отримала свої нові окуляри. Сподобалося уважне ставлення персоналу та високий рівень обслуговування. Тепер "Люмос" став моїм постійним місцем для перевірки зору.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: