Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Окуляри для зору при пресбіопії Одеса
Igor2001 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Окуляри для зору при пресбіопії Одеса
 


Друзі, порадьте, будь ласка, де в Одесі можна підібрати якісні окуляри для зору при пресбіопії? Хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Може хтось там уже був? Розкажіть про якість лінз, послуг підбору та діагностики зору.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Igor2001, я нещодавно відвідала центр "Люмос" для підбору окулярів при пресбіопії. Залишилася дуже задоволена! Персонал уважний і професійний. Офтальмолог провів ретельну діагностику зору, пояснив усі нюанси мого стану і допоміг підібрати ідеальні окуляри. Лінзи якісні, зір став набагато чіткішим.
 
Іванка66 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" звернулася за рекомендацією подруги і не пошкодувала. Центр сучасний, обладнання нове. Офтальмолог дуже грамотний, все докладно розповів і показав. Вибір оправ величезний, підібрали стильні та зручні окуляри. Ціни адекватні, сервіс на вищому рівні.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" професіоналізм лікарів вражає. Діагностика проведена на вищому рівні, підбір окулярів зайняв небагато часу. Лінзи відмінної якості, очі не втомлюються навіть після тривалої роботи за комп'ютером.
 
Nino0o Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування центру "Люмос" залишило тільки позитивні емоції. Приємна атмосфера, привітний персонал. Офтальмолог терпляче відповідав на всі мої запитання, допоміг вибрати оправу і лінзи, враховуючи мої індивідуальні особливості та побажання. Окуляри ношу із задоволенням!
 
Odesseya12 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" звернувся вперше і був приємно здивований рівнем сервісу. Усе чітко, організовано, без черг і затримок. Офтальмолог - справжній професіонал своєї справи. Окуляри підібрані ідеально, зір став ясним і чітким. Рекомендую цей центр усім!
 
Jenny77 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте місце, де вам допоможуть підібрати окуляри при пресбіопії, то "Люмос" - чудовий вибір. Тут працюють досвідчені фахівці, які використовують сучасне обладнання та якісні матеріали. Я дуже задоволена результатом!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені не тільки підібрали чудові окуляри, а й дали цінні рекомендації щодо догляду. Офтальмолог пояснив, як правильно користуватися окулярами, які вправи робити для очей. Дуже уважне і дбайливе ставлення до пацієнтів.
 
Kukuruzam Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це центр, де ви отримаєте кваліфіковану допомогу та індивідуальний підхід. Офтальмолог ретельно вивчив мою історію хвороби, провів усі необхідні дослідження і підібрав окуляри, які ідеально коригують мій зір.
 
Marichka8 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контактні дані центру "Люмос". Хочу записатися на прийом.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
galla44 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Записалася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Офтальмолог - професіонал своєї справи, підібрав мені ідеальні окуляри. Сервіс на вищому рівні, всім рекомендую!
 
Kristy12 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашим відгукам звернувся в "Люмос" і не пошкодував. Якість послуг та оптики перевершили всі мої очікування.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: