Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити окуляри для зору при пресбіопії Одеса
AidaNikolaychuk Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити окуляри для зору при пресбіопії Одеса
 


Привіт, форумчани! Дуже потребую порад щодо окулярів для зору при пресбіопії. Чула хороші відгуки про центр "Люмос" в Одесі. Хто-небудь там підбирав собі окуляри? Як вам якість лінз і сам підбір? Чи роблять там діагностику зору?
 
Levitskaya9 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Учора була в "Люмосі" на підборі окулярів. Чесно кажучи, не очікувала такого високого рівня обслуговування. Спеціаліст підійшов до процесу дуже ретельно, запропонувавши мені кілька варіантів окулярів, які ідеально підійшли для моїх потреб. Лінзи якісні, очі швидко звикли, і я почуваюся комфортно весь день. Усім рекомендую цей центр!
 
Афанасія1956 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж відвідувала "Люмос" для підбору окулярів. Залишилася в захваті від обслуговування! Приміщення сучасне та світле, персонал доброзичливий. Офтальмолог провів повне обстеження, після чого запропонував кілька варіантів окулярів. У підсумку, я вибрала ідеальні для себе, які не тільки зручні, а й стильні. Безумовно рекомендую!
 
Валентина45 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала центр "Люмос" минулого тижня для підбору окулярів. Враження виключно позитивні. Офтальмолог уважно вислухав мої побажання, запропонував різні варіанти лінз і оправ. Процес підбору був настільки ретельним, що сумнівів не залишилося - окуляри обрано правильно. Дуже задоволена результатом!
 
Zubkov Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Сходила в "Люмос" для підбору окулярів у разі пресбіопії і залишилася в захваті! Центр виявився дуже сучасним, з новітнім обладнанням. Процес діагностики був швидким, а ось підбір окулярів - дуже ґрунтовним. У підсумку, окуляри підібрані так, що я зовсім забула про проблеми із зором.
 
Володимира Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 249
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмосі" нещодавно для підбору окулярів, і тепер я їхній постійний клієнт. З перших хвилин візиту відчувається високий рівень професіоналізму і турботи про клієнта. Офтальмолог запропонував кілька варіантів окулярів, детально пояснив усі плюси і мінуси кожного. Тепер мої нові окуляри ідеально сидять, комфортні та стильні. Рекомендую!
 
Lyona56 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно завітала до "Люмосу" та обрала окуляри. Дуже порадував професійний підхід фахівців. Вони врахували всі мої побажання, провели діагностику та запропонували оптимальні варіанти лінз. Окуляри тепер носяться з великим задоволенням, жодних незручностей. Буду рекомендувати "Люмос" усім знайомим!
 
Інара Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно побувала в "Люмосі" для підбору окулярів при пресбіопії. Це було моє перше відвідування цього центру, і я залишилася під великим враженням. Процес підбору окулярів був дуже ґрунтовним: фахівець запропонував кілька варіантів і пояснив усі нюанси. У підсумку, я отримала окуляри, які ідеально підійшли мені за всіма параметрами. Дуже задоволена!
 
Євпраксія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт! Хто може підказати контактні дані цього центру "Люмос"? Хочу записатися на діагностику і підбір окулярів.
 
Володимира Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 249
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Ось контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Рекомендую записуватися заздалегідь!
 
Марьямна Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Записалася в "Люмос" за вашими рекомендаціями і залишилася задоволена. Підібрали чудові окуляри, сервіс на висоті. Окуляри ідеально підходять, і я нарешті бачу чітко. Рада, що знайшла цей центр!
 
Гуляша Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Записалася в "Люмос" за порадами з цього форуму і не пошкодувала. Сервіс просто на вищому рівні! Підібрали окуляри, які сидять ідеально. Всім велике спасибі за рекомендації, тепер теж буду рекомендувати цей центр!
 
Клавдія1993 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую форумчанам за рекомендації! Відвідала "Люмос", і справді, якість послуг на висоті. Підібрали окуляри, які тепер ношу із задоволенням. Дуже вдячна за такі корисні поради!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: