Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні окуляри для зору при пресбіопії Одеса
Еліонора Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні окуляри для зору при пресбіопії Одеса
 


Хлопці, підкажіть, де в Одесі можна підібрати хороші окуляри для зору, якщо у мене пресбіопія? Думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь там був? Як там із лінзами, підбором і діагностикою? Чи є у них сучасне обладнання і великий вибір оправ?
 
Алексія Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно була в центрі "Люмос", щоб підібрати окуляри через пресбіопію. Залишилася задоволена! Персонал привітний і професійний, починаючи з адміністратора і закінчуючи лікарем. Офтальмолог провів ретельну діагностику на сучасному обладнанні, все пояснив і допоміг вибрати ідеальні окуляри. Лінзи якісні, зір став набагато чіткішим, а очі не втомлюються навіть після довгої роботи.
 
Феня Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Пішла в "Люмос" за порадою подруги і не пошкодувала. Центр сучасний, обладнання нове, чистота і порядок. Офтальмолог дуже грамотний, все докладно розповів і показав, відповів на всі мої запитання. Вибір оправ величезний, від класичних до наймодніших, підібрали стильні та зручні окуляри, які ідеально підходять до форми мого обличчя. Ціни нормальні, сервіс на висоті, відчувається турбота про кожного клієнта.
 
Джуді Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це знахідка для тих, хто цінує свій зір! Лікарі - професіонали своєї справи. Діагностика проведена на вищому рівні, з використанням новітніх технологій. Підбір окулярів зайняв небагато часу, але був дуже ретельним. Лінзи відмінної якості, очі не втомлюються навіть після тривалої роботи за комп'ютером. Окуляри не тільки поліпшили мій зір, а й стали стильним аксесуаром.
 
Роза456 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідування центру "Люмос" залишило тільки позитивні емоції. Приємна атмосфера, привітний персонал. Офтальмолог терпляче відповідав на всі мої запитання, навіть найбезглуздіші, допоміг вибрати оправу і лінзи, враховуючи мої індивідуальні особливості та побажання. Окуляри ношу із задоволенням, вони легкі, зручні та мають чудовий вигляд!
 
анжеліна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 146
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" звернувся вперше і був приємно здивований рівнем сервісу. Все чітко, організовано, без черг і затримок. Записався на зручний час, прийняли хвилина в хвилину. Офтальмолог - справжній професіонал, провів повну діагностику, пояснив результати простою мовою. Окуляри підібрані ідеально, зір став ясним і чітким. Рекомендую цей центр усім!
 
Октавія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" мені не тільки підібрали чудові окуляри, а й дали цінні поради щодо догляду за зором. Офтальмолог пояснив, як правильно користуватися окулярами, які вправи робити для очей. Дуже уважне і дбайливе ставлення до пацієнтів, відчуваєш себе в надійних руках.
 
Самуїл Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це центр, де ви отримаєте кваліфіковану допомогу та індивідуальний підхід. Офтальмолог ретельно вивчив мою історію хвороби, провів усі необхідні дослідження та підібрав окуляри, які ідеально коригують мій зір. Також запропонували різні варіанти лінз із захистом від УФ-випромінювання та покриттям антивідблиску.
 
Ребекка Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контактні дані центру "Люмос" і як до них дістатися громадським транспортом. Хочу записатися на прийом.
 
Роза456 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Клава44 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки вашим відгукам звернувся в "Люмос" і не пошкодував. Якість послуг та оптики перевершили всі мої очікування. Окуляри підібрали швидко і професійно, а ціни приємно здивували.
 
Іззі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це найкращий офтальмологічний центр в Одесі! Лікарі уважні й доброзичливі, обладнання сучасне, вибір оправ величезний, від бюджетних до преміум-класу. Підібрали мені окуляри, які ідеально сидять і забезпечують відмінний зір. У центрі також є можливість замовити виготовлення окулярів за індивідуальними параметрами.
 
Аризона Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин "Люмос" мій зір став набагато кращим. Окуляри підібрані ідеально, ношу їх із комфортом цілий день. Дякую лікарям за професіоналізм і турботу! Окреме спасибі за те, що підібрали оправу, яка ідеально підходить до форми мого обличчя і підкреслює мій стиль!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: