Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити мультифокальні окуляри для зору Одеса
АліNa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити мультифокальні окуляри для зору Одеса
 


Вітаю! Потрібні якісні мультифокальні окуляри для зору. Хотілося б звернутися в офтальмологічний центр, але не знаю, який вибрати. Важливо, щоб була діагностика зору, гарна якість оптики і професійний підбір окулярів. Підкажіть, будь ласка, до якого центру краще звернутися?
 
Elenochka8 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Без сумнівів, рекомендую звернутися в "Люмос". Уже з порога цей центр справив на мене позитивне враження - просторі зали, сучасне обладнання, ввічливий та уважний персонал. Лікар уважно вислухав усі мої побажання, провів детальну діагностику зору та запропонував кілька варіантів мультифокальних окулярів. Офтальмолог ретельно пояснив особливості кожного варіанта, що допомогло мені зробити усвідомлений вибір. У підсумку, окуляри ідеально підійшли, і я повністю задоволений якістю послуг. "Люмос" - це професіоналізм на найвищому рівні.
 
Valentina7 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити тільки "Люмос". Центр справді заслуговує на найвищі оцінки. З перших хвилин консультації я відчув, що перебуваю в надійних руках. Діагностика зору була проведена на новітньому обладнанні, і всі результати мені детально пояснили. Окуляри, які мені підібрали, ідеально підходять і не викликають жодних дискомфортних відчуттів. Сервіс у "Люмос" справді на висоті, рекомендую всім!
 
Малта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся з попередніми відгуками, "Люмос" - найкращий вибір. Офтальмологічний центр запропонував мені якісний та індивідуальний підхід. Лікар провів повне обстеження зору, врахував усі мої побажання та підібрав мультифокальні окуляри, які перевершили мої очікування. Персонал центру дуже уважний і професійний, що робить візит максимально комфортним. Однозначно рекомендую!
 
Моніка Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися в "Люмос". Це єдиний центр, де я почувалася впевнено на всіх етапах підбору окулярів. Лікарі приділяють максимум уваги кожному пацієнту, проводять детальну діагностику і пропонують оптимальні рішення. Окуляри, які я обрала, виявилися дуже комфортними та стильними. Обслуговування в "Люмос" - це синонім якості та професіоналізму.
 
vera67 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зверталася до "Люмосу" за мультифокальними окулярами і залишилася дуже задоволена. Лікар одразу справив на мене враження своїм професіоналізмом та уважністю. Діагностика була на найвищому рівні, результати мені роз'яснили в доступній формі. Підбір окулярів пройшов бездоганно - окуляри ідеально сіли, жодних проблем з адаптацією. Центр залишив тільки позитивні емоції.
 
Аверінцев Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Мультифокальні окуляри обирав у "Люмос", і можу сказати, що це було правильне рішення. Спочатку мене приємно здивувала атмосфера в центрі - чисто, сучасно, комфортно. Діагностика зору була проведена дуже ретельно, лікар приділив мені багато часу, пояснив усі деталі та запропонував кілька варіантів окулярів. У підсумку вибрав те, що підходить ідеально. Окуляри не тільки зручні, а й стильні. Рекомендую "Люмос" усім!
 
Vardan Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж замовляв мультифокальні окуляри в "Люмос". Дуже сподобався підхід лікарів - з першого моменту було зрозуміло, що вони справжні професіонали. Лікар провів ретельну діагностику, пояснив особливості кожного виду окулярів, запропонував кілька варіантів. Окуляри підійшли відмінно, ношу їх із задоволенням. Обслуговування на високому рівні, раджу!
 
Брітні Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася в "Люмос" за рекомендацією друзів, і не пошкодувала. Центр дійсно виправдовує всі очікування - приємна атмосфера, доброзичливий персонал, сучасне обладнання. Лікар зробив повне обстеження зору, підібрав мультифокальні окуляри, які підійшли мені якнайкраще. Дуже задоволена якістю послуг і увагою, з якою мене обслужили. Рекомендую "Люмос" усім, хто цінує якість і професіоналізм.
 
Лігія Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую офтальмологічний центр "Люмос". З першого відвідування зрозумів, що це місце, де справді дбають про пацієнта. Лікар уважно вислухав мої побажання, провів діагностику та запропонував кілька варіантів окулярів. Обрані мультифокальні окуляри підійшли ідеально, ношу їх щодня із задоволенням. Дуже вдячний "Люмос" за якісне обслуговування.
 
Вілора Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
А не підкажете, де саме розташований цей центр "Люмос"? Хотілося б дізнатися адреси та контактні телефони.
 
Моніка Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. Рекомендую записатися заздалегідь, тому що у них дуже затребувані фахівці.
 
Денна Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі за рекомендації! Записалася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Обслуговування на високому рівні, лікарі уважні, діагностика пройшла без проблем, а окуляри підійшли ідеально. Рада, що знайшла такий чудовий офтальмологічний центр.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: