Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні лінзи кольорові для зору Одеса
doofy Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні лінзи кольорові для зору Одеса
 


Привіт, форумчани! Нещодавно вирішила спробувати носити кольорові лінзи, але не знаю, куди краще звернутися в Одесі. Хочу знайти надійний офтальмологічний центр з хорошою репутацією. Хто-небудь чув щось про центр "Люмос"? Порадьте, будь ласка!
 
Kovaleva Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж довго шукав відповідний центр для підбору кольорових лінз. Побував у багатьох офтальмологічних центрах в Одесі, але тільки в "Люмосі" змогли запропонувати дійсно якісні лінзи. Їхні фахівці чудово розуміють, що потрібно клієнту, і обладнання у них сучасне. Дуже рекомендую!
 
Yoga Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити слова Kovaleva. Нещодавно була в "Люмосі" і залишилася дуже задоволена. У них професійні фахівці та чудовий вибір кольорових лінз. Також проходила діагностику зору - обладнання вражає!
 
Тигpyля Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую попередніх коментаторів. У "Люмосі" дійсно професійно підходять до підбору лінз. Я раніше ніде не міг знайти підходящі лінзи, але після візиту в "Люмос" мої пошуки завершилися успішно. Дуже задоволений якістю та обслуговуванням.
 
Elisa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж можу порекомендувати "Люмос". До них я пробувала звернутися в кілька інших центрів, але ніде не знайшла такого високого рівня обслуговування. У "Люмосі" фахівці дуже уважні й допомогли мені вибрати ідеальні кольорові лінзи. Також вразило сучасне обладнання для діагностики.
 
MatiXxxx Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримаю всіх, хто вже висловився. "Люмос" дійсно заслуговує на похвалу. Професіоналізм на висоті, а вибір кольорових лінз дуже широкий. Плюс, їхнє обладнання для діагностики зору одне з найкращих, що я бачив. Однозначно рекомендую!
 
Anyuta Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися в "Люмос". Я довго не могла знайти відповідні кольорові лінзи, але там фахівці підібрали ідеальний варіант. Дуже задоволена їхнім сервісом і якістю лінз. Плюс, діагностика зору пройшла швидко й ефективно.
 
Ланьєна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Бував у багатьох офтальмологічних центрах, але "Люмос" виявився найкращим. У них не тільки якісні кольорові лінзи, а й чудове обладнання для діагностики. Рекомендую відвідати!
 
Кангрія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу приєднатися до позитивних відгуків про "Люмос". Фахівці там справді знають свою справу. Пройшла діагностику зору і підібрала кольорові лінзи, якими дуже задоволена. Обладнання та обслуговування на найвищому рівні!
 
Луннна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити всі позитивні відгуки. "Люмос" - чудовий вибір. У них широкий асортимент кольорових лінз і висококласні фахівці. Пройшла там діагностику і залишилася дуже задоволена. Рекомендую!
 
funnyу Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, форумчани! Підкажіть, будь ласка, контакти "Люмоса"? Хочу теж записатися на прийом.
 
Elisa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
funnyу! У "Люмоса" кілька відділень в Одесі. Ось їхні адреси:
Генуезька 1/2
Богдана Хмельницького 1/3
Корольова 56а

Контактні телефони для консультації або запису на прийом:
(048) 777-78-80
(067) 474-65-35
 
EWA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі за рекомендації! Записалася в "Люмос" і пройшла діагностику. Фахівці дуже компетентні, допомогли вибрати ідеальні кольорові лінзи. Дуже задоволена якістю обслуговування!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: