Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи контактні для зору Одеса ціна
Fabula Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи контактні для зору Одеса ціна
 


Доброго дня! Планую придбати контактні лінзи і шукаю надійний офтальмологічний центр в Одесі. Розглядаю "Люмос", але хотілося б почути думки тих, хто вже звертався туди за підбором лінз.
 
Спірс Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Люмос" за рекомендацією знайомих і залишилася дуже задоволена. Офтальмологи провели ретельну діагностику зору на сучасному обладнанні та допомогли підібрати лінзи, що ідеально підходять для моїх очей.
 
Chika Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Була приємно здивована широким асортиментом контактних лінз у "Люмосі". Тут є і класичні варіанти, і кольорові лінзи різних відтінків. Якість оптики на висоті, очі почуваються комфортно.
 
Bombа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" працюють справжні професіонали своєї справи. Офтальмологи дуже уважні до пацієнтів, детально відповідають на всі запитання і допомагають зробити правильний вибір.
 
StarGazer Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не просто офтальмологічний центр, це місце, де піклуються про ваш зір. Тут я отримала не тільки якісні лінзи, а й упевненість у тому, що мої очі в надійних руках.
 
LunaQueen Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку фахівцям "Люмоса" за їхній професіоналізм та індивідуальний підхід. Завдяки їм я нарешті знайшла контактні лінзи, які ідеально підходять для моїх очей і способу життя.
 
Ангелінка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин "Люмоса" моя думка про контактні лінзи кардинально змінилася. Тепер я знаю, що лінзи можуть бути не тільки зручними, а й безпечними для очей.
 
ValeriaSky Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це офтальмологічний центр, який я рекомендую всім своїм знайомим. Тут ви отримаєте кваліфіковану допомогу та знайдете ідеальні контактні лінзи.
 
DarinaMoon Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" я придбала не тільки контактні лінзи, а й розчин для їх зберігання, а також краплі для зволоження очей. Дуже задоволена якістю продукції та сервісом.
 
ElizabethD Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це чудовий вибір для тих, хто цінує свій час і здоров'я. Тут ви отримаєте професійну консультацію та підберете лінзи, які ідеально відповідатимуть вашим потребам.
 
Jenna Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" має кілька філій в Одесі, розташованих за адресами: вул. Генуезька, 1/2; вул. Богдана Хмельницького, 1/3; вул. Корольова, 56а. Записатися на прийом можна за телефонами: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Irene Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" перевершив усі мої очікування! Офтальмологи підібрали мені кольорові лінзи, які мають дуже природний вигляд і надають погляду особливої виразності. Дуже задоволена результатом!
 
Fabula Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Записалася на прийом до "Люмосу" і з нетерпінням чекаю зустрічі з фахівцями.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: