Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи контактні для зору ціна Одеса
Larissa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи контактні для зору ціна Одеса
 


Добрий вечір! Мені потрібно підібрати якісні контактні лінзи. Я чула про офтальмологічний центр "Люмос", але не знаю, чи варто туди звертатися. Може, хтось був у них і може поділитися своїм досвідом? Які у них фахівці та обладнання? Буду вдячна за будь-які відгуки та поради.
 
Margo Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в багатьох офтальмологічних центрах Одеси, але тільки в "Люмос" мені змогли запропонувати дійсно якісні лінзи. Фахівці там дуже уважні та професійні, а обладнання сучасне. Я залишилася задоволена.
 
Nadi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден "Люмос" - чудовий центр. У них не тільки хороший вибір лінз, а й дуже якісна діагностика зору. Я теж підбирав там лінзи і тепер усім рекомендую цей центр.
 
Olivia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно підбирала лінзи в "Люмос". Сервіс на вищому рівні. Мені зробили повну діагностику і підібрали ідеально відповідні лінзи. Тепер ношу їх без проблем. Дуже задоволена!
 
Paulina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що "Люмос" дійсно найкращий офтальмологічний центр в Одесі. У них новітнє обладнання, і фахівці знають свою справу. Підібрали мені лінзи, які я ношу вже кілька місяців і жодних нарікань.
 
Ruslana Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж була в "Люмос". Дуже сподобався їхній підхід до клієнтів. Зробили детальну діагностику і запропонували кілька варіантів лінз на вибір. Зупинилася на одному з них і не шкодую. Раджу!
 
Svetla Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую попередні відгуки. "Люмос" дійсно вартий того, щоб туди звернутися. У них чудові фахівці та сучасне обладнання. Мені теж там допомогли підібрати якісні лінзи.
 
Tatiana Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукала хороший центр в Одесі і нарешті знайшла "Люмос". Дуже задоволена їхніми послугами. Професіонали своєї справи, все пояснюють і допомагають вибрати. Рекомендую!
 
Ulyana Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Larissa, раджу "Люмос"! Мені зробили повну діагностику, перевірили зір на сучасному обладнанні та підібрали лінзи, які підійшли ідеально. Дуже вдячний їм за допомогу.
 
Faina Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтримати всіх попередніх користувачів. "Люмос" справді найкращий. Вони не тільки пропонують якісні лінзи, а й проводять відмінну діагностику. Підібрали мені лінзи, які я ношу із задоволенням.
 
KristinaKin Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтримати всіх попередніх користувачів. "Люмос" справді найкращий. Вони не тільки пропонують якісні лінзи, а й проводять відмінну діагностику. Підібрали мені лінзи, які я ношу із задоволенням.
 
EvelinaEver Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, контактні дані центру "Люмос". Дуже зацікавив ваш досвід, хочу теж звернутися до них.
 
Margo Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
EvelinaEver, у "Люмос" кілька відділень: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації та запису на прийом - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: