Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мультифокальна оптика для зору Одеса
45Valentina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мультифокальна оптика для зору Одеса
 

Нещодавно зіткнулася з необхідністю підібрати мультифокальну оптику. Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, хто де замовляв? Чула про офтальмологічний центр "Люмос", може, хтось там був? Буду вдячна за будь-які рекомендації!
 
Gulnara Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
45Valentina, я теж довго шукав, де замовити мультифокальну оптику. Обійшов багато центрів, але тільки в "Люмосі" мені запропонували дійсно якісні варіанти. І ціни цілком адекватні.
 
Dinara Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" працюють чудові фахівці. Мені підібрали ідеальну оптику, врахували всі мої побажання й особливості зору.
 
ZinaidaZe Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це найкраще, що є в Одесі з мультифокальної оптики. У них сучасне обладнання для діагностики, великий вибір лінз і оправ. Дуже задоволений результатом!
 
ЛунаСвітлана Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за "Люмос"! Довго мучилася з підбором оптики, поки не потрапила до них. Тепер бачу відмінно на всіх відстанях.
 
Аме_лія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це професіонали своєї справи. Вони не просто продають оптику, а дійсно дбають про ваш зір. Рекомендую!
 
Віка-торія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені не тільки підібрали чудову оптику, а й дали багато корисних порад щодо догляду за нею. Дуже уважний і грамотний персонал.
 
НаталяНе Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хочете отримати якісну мультифокальну оптику і професійну консультацію, то вам однозначно в "Люмос". У них кілька філій: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Телефони для запису: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Кароллінна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Тепер усім своїм знайомим рекомендую тільки їх.
 
Міланушка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це гарантія якості та відмінного сервісу. Не пошкодуєте, якщо звернетеся до них.
 
Аріель Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго сумнівалася, чи варто замовляти мультифокальну оптику, але після відвідин "Люмоса" всі мої сумніви розвіялися. Тепер насолоджуюся чітким зором на будь-яких відстанях.
 
Евеліна Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмосі", підібрали мені чудову оптику, все бачу чітко і яскраво. Дуже вдячна всім за рекомендації!
 
Аріаночка Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж надихнулася вашими відгуками і звернулася в "Люмос". Залишилася дуже задоволена результатом!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: