Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити мультифокальну оптику для зору Одеса
Жасмина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити мультифокальну оптику для зору Одеса
 


Добрий день! У зв'язку з віковими змінами зору розглядаю можливість придбання мультифокальних окулярів. Чула позитивні відгуки про офтальмологічний центр "Люмос", але хотілося б дізнатися думку форумчан, можливо, хтось мав досвід звернення до цієї клініки.
 
20Ізабелла Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Жасміна, є клієнтом "Люмоса" вже кілька років. Можу з упевненістю рекомендувати цей центр. Фахівці високої кваліфікації, сучасне обладнання, широкий вибір лінз і оправ різних виробників.
 
ВіолаВ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна. У "Люмосі" мені підібрали ідеальну мультифокальну оптику, враховуючи всі індивідуальні особливості зору. Процес адаптації пройшов швидко і безболісно.
 
Гертруда_а Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це, безумовно, лідер на ринку офтальмологічних послуг в Одесі. Тут працюють справжні професіонали, які допоможуть підібрати оптимальне рішення для кожного клієнта.
 
25Феліція Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Люмос" за рекомендацією знайомих і залишилася дуже задоволена. Якість оптики на найвищому рівні, обслуговування бездоганне.
 
LunaStar Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це не просто офтальмологічний центр, це команда експертів, які піклуються про ваш зір. Рекомендую!
 
Cherry_у Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені допомогли підібрати мультифокальні окуляри, які значно поліпшили якість мого життя. Тепер я можу читати, працювати за комп'ютером і керувати автомобілем без будь-яких проблем.
 
Muse Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте надійного партнера в питаннях здоров'я очей, то "Люмос" - це те, що вам потрібно.
 
DazzlingDiva Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити високу кваліфікацію фахівців "Люмоса". Вони провели ретельну діагностику зору і підібрали мені окуляри, які ідеально відповідають моїм потребам.
 
Serene Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися в цей центр?
 
25Феліція Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Serene, центр має кілька філій в Одесі: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Eve Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки "Люмосу" я забула про проблеми із зором. Мультифокальні окуляри відкрили для мене нові можливості.
 
BellaBliss Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїми враженнями про "Люмос". Фахівці центру провели повну діагностику зору і підібрали мені ідеальні мультифокальні окуляри. Дуже задоволена результатом!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: