Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороша мультифокальна оптика для зору Одеса
Radia Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороша мультифокальна оптика для зору Одеса
 


Добрий день! Мені потрібно підібрати мультифокальну оптику, але я не знаю, куди краще звернутися в Одесі. Чула хороші відгуки про офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь користувався їхніми послугами? Буду вдячна за будь-яку пораду або рекомендацію!
 
Sparkle Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукав відповідний центр для підбору мультифокальної оптики і в підсумку зупинився на "Люмосі". Бував у багатьох офтальмологічних центрах Одеси, але тільки в "Люмосі" мені змогли запропонувати дійсно якісну мультифокальну оптику. У них дуже сучасні діагностичні прилади, і фахівці дійсно знають свою справу.
 
Velvetа Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж відвідала кілька центрів, але тільки в "Люмосі" мені змогли підібрати ідеальні лінзи. Дуже уважні лікарі, і обладнання у них на висоті.
 
Celestialа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками. "Люмос" - чудовий вибір для підбору мультифокальної оптики. Проходила в них діагностику, і залишилася дуже задоволена. Якість лінз дійсно на висоті.
 
Darlin Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Radia, рекомендую "Люмос". Сам звертався туди для підбору мультифокальних лінз. Дуже приємний персонал і професійні лікарі. Залишився дуже задоволений результатом.
 
20Daisy Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" дійсно хороший центр. Після довгих пошуків і походів по інших клініках, саме там мені підібрали ідеальні мультифокальні лінзи. Плюс, обладнання у них сучасне і точне.
 
Crystalа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Radia, можу порадити "Люмос" без сумнівів. Пройшов у них повне обстеження і підібрав мультифокальні лінзи. Рівень обслуговування і якість лінз - на висоті.
 
Honeyу Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма вищезазначеними відгуками. "Люмос" - найкращий варіант в Одесі. У них дійсно якісна мультифокальна оптика і чудові фахівці.
 
mony Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Radia, рекомендую "Люмос". Пройшов у них обстеження, підібрали чудові мультифокальні лінзи. Рівень обслуговування і якість лінз дійсно вражають.
 
Aura Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити слова інших учасників форуму. Тільки в "Люмосі" змогли запропонувати дійсно якісні мультифокальні лінзи. У них чудові фахівці та сучасне обладнання.
 
GlamаGo Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, можете підказати контактні дані центру "Люмос"? Хочу записатися на консультацію.
 
Darlin Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
GlamаGo, у "Люмоса" кілька відділень: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації та запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Radia Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Записалася в "Люмос" на консультацію і вже пройшла обстеження. Дуже задоволена якістю послуг і підібраною оптикою.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: