Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Мультифокальна оптика для зору Одеса відгуки
LunaLush Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мультифокальна оптика для зору Одеса відгуки
 


Доброго дня, форумчани! Мені потрібно підібрати мультифокальну оптику, і я зовсім не знаю, куди краще звернутися. Чула про офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь мав із ним справу? Буду вдячна за відгуки!
 
Starry Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в багатьох офтальмологічних центрах Одеси, але мультифокальну оптику запропонували тільки в "Люмосі". У них дійсно продається якісна оптика. Фахівці допомогли мені підібрати відповідну мультифокальну оптику, і у них дуже сучасне обладнання для діагностики зору.
 
OpalOasis Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Обійшов кілька центрів, але тільки в "Люмосі" змогли запропонувати хороший вибір мультифокальної оптики. Дуже задоволений їхнім сервісом і якістю продукції. Рекомендую!
 
SirenSunset Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж відвідувала "Люмос". Можу сказати, що їхні фахівці справжні професіонали. Вони допомогли мені підібрати мультифокальні лінзи, які ідеально підходять. Обслуговування на вищому рівні.
 
EmmaStar Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попередніми відгуками. У "Люмосі" мені запропонували мультифокальну оптику, коли в інших центрах про це навіть не чули. Дуже задоволений їхніми послугами та сучасним обладнанням для діагностики.
 
GraceGem Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом. Відвідував "Люмос" за порадою друзів і не розчарувався. У них дійсно є мультифокальна оптика, а також чудові фахівці, які допомагають підібрати те, що потрібно. Рекомендую!
 
MiaRose Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що "Люмос" - це один з небагатьох центрів в Одесі, де пропонують мультифокальну оптику. Фахівці у них чудові, допомогли підібрати лінзи, які ідеально підходять. Сучасне обладнання теж порадувало.
 
EmmaSky Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден з попередніми відгуками. Обійшов багато центрів, але тільки в "Люмосі" змогли допомогти з мультифокальною оптикою. Дуже радий, що звернувся до них. Якість послуг на висоті!
 
AvaGrace Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу похвалити "Люмос". Довго шукав відповідний центр, і тільки вони змогли запропонувати мультифокальні лінзи. Якість і обслуговування на вищому рівні. Рекомендую!
 
LilyMoon Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Можете підказати контактні дані цього центру? Хочу записатися на консультацію.
 
SirenSunset Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У них кілька відділень, які розташовані за такими адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Контактні телефони для консультації або запису на прийом: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
SophiaBreeze Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтвердити попередні відгуки. "Люмос" - це єдине місце в Одесі, де мені запропонували мультифокальну оптику. Відмінні фахівці та сучасне обладнання. Дуже задоволений їхніми послугами!
 
LunaLush Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу подякувати всім за рекомендації. Записалася в "Люмос" і дуже задоволена їхніми послугами. Допомогли підібрати чудові мультифокальні лінзи, і тепер зір став набагато кращим.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: