Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити мультифокальні лінзи з астигматизмом для зору Одеса
LilyНадія Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити мультифокальні лінзи з астигматизмом для зору Одеса
 


Добрий день! Зіткнулася з необхідністю підібрати мультифокальні лінзи через астигматизм і вікову далекозорість. Лікар порадив звернутися в центр "Люмос", але хотілося б почути незалежні відгуки. Можливо, хтось уже мав досвід підбору подібних лінз у цьому або інших центрах Одеси?
 
StellaGrace Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу поділитися своїм досвідом. Я теж довго шукав, де підібрати мультифокальні лінзи з астигматизмом. Об'їздив кілька центрів, але в підсумку зупинився на "Люмосі" і залишився дуже задоволений. У них дійсно широкий вибір лінз різних виробників, і фахівці дуже грамотні. Мені провели повну діагностику зору на сучасному обладнанні, детально пояснили всі нюанси і допомогли вибрати оптимальний варіант лінз, з огляду на мої індивідуальні особливості та потреби.
 
ChloeLuna Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені теж підібрали чудові мультифокальні лінзи. У мене досить складний астигматизм, і я боялася, що не зможу знайти відповідні лінзи. Але фахівці центру виявилися справжніми професіоналами. Вони провели ретельну діагностику, врахували всі мої побажання і підібрали лінзи, які ідеально підійшли для моїх очей. Тепер я бачу чітко і комфортно на всіх відстанях.
 
ОliviaВалерія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм позитивним досвідом звернення до "Люмос". У мене досить високий ступінь астигматизму, і я довго не міг знайти лінзи, які б забезпечували мені хороший зір. У "Люмосі" мені запропонували мультифокальні лінзи з торичною (для корекції астигматизму) складовою. Це виявилося ідеальним рішенням для мене. Лінзи дуже комфортні, не відчуваються на очах і забезпечують відмінний зір на всіх відстанях.
 
AvaДарина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сміливо рекомендувати "Люмос". У мене був невдалий досвід підбору мультифокальних лінз в іншому центрі, тому я дуже ретельно вибирала, куди звернутися цього разу. Зупинилася на "Люмосі" за порадою знайомої і не пошкодувала. Фахівці центру дуже уважні й терплячі, провели зі мною багато часу, відповіли на всі мої запитання і підібрали лінзи, які перевершили всі мої очікування.
 
LilyМарія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж довго вибирав, де підібрати мультифокальні лінзи з астигматизмом. Читав відгуки, порівнював ціни і в підсумку вирішив звернутися в "Люмос". І не помилився! Якість обслуговування на вищому рівні, фахівці дуже компетентні, а вибір лінз просто величезний. Мені підібрали лінзи, які ідеально підійшли для моїх очей і мого способу життя.
 
AriaHope Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до позитивних відгуків про "Люмос". У мене досить чутливі очі, і я боялася, що мультифокальні лінзи викликатимуть дискомфорт. Але фахівці центру підібрали мені лінзи з нового матеріалу, які виявилися дуже комфортними. Я ношу їх цілий день і не відчуваю жодних неприємних відчуттів.
 
SсarletteОлександра Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати, що "Люмос" - це чудовий вибір. Я сам нещодавно там був і залишився дуже задоволений. Мені підібрали мультифокальні лінзи з урахуванням усіх моїх індивідуальних особливостей, і тепер я бачу світ зовсім по-іншому.
 
МіаЕлизавета Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтвердити, що в "Люмосі" працюють справжні професіонали. Мені там підібрали лінзи, які не тільки коригують мій зір, а й захищають очі від шкідливого впливу ультрафіолету. Я дуже задоволена результатом і всім рекомендую цей центр.
 
EmilyАнна Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися в цей центр?
 
LilyМарія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це мережа офтальмологічних центрів. В Одесі у них три філії: на Генуезькій 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 і Корольова 56а. Ви можете зателефонувати за телефонами (048) 777-78-80 або (067) 474-65-35 і записатися на консультацію у зручний для вас час.
 
AvaВікторія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Уже записалася в "Люмос" на наступний тиждень. Дуже сподіваюся, що і мені там допоможуть підібрати відповідні лінзи.
 
LilyНадія Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі всім за відгуки та рекомендації! Ви мені дуже допомогли. Обов'язково поділюся своїми враженнями після відвідування "Люмоса".
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: