Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Купити лінзи для зору Одеса
TeSS Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Купити лінзи для зору Одеса
 


Доброго дня! Підкажіть, хто-небудь звертався в офтальмологічний центр "Люмос" в Одесі для підбору контактних лінз? Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я чула про цей центр. Яка у них якість лінз і послуг підбору? Чи проводять вони діагностику зору?
 
xSti Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз, і він залишив у мене гарне враження. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання, що дало змогу точно визначити мої зорові параметри та виявити всі особливості зору. Підібрані лінзи виявилися ідеальними для мене. Вони комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінну видимість. Завдяки консультаціям фахівців "Люмос", я тепер впевнено справляюся з доглядом за лінзами та їх носінням.
 
Златочка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж відвідала центр "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Професіоналізм та уважне ставлення фахівців зробили процес підбору лінз максимально комфортним та результативним. Діагностика була проведена на високому рівні, і лінзи, які мені підібрали, повністю відповідають моїм потребам. Я впевнена, що знайшла надійне місце для регулярних перевірок зору та підбору лінз.
 
mia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" дійсно чудовий центр для підбору контактних лінз. Мені теж провели комплексне обстеження зору і ретельно підібрали лінзи. Вони виявилися дуже зручними і не викликають жодних неприємних відчуттів. Дуже вдячна фахівцям центру за їхній професіоналізм та уважне ставлення.
 
sirafimka Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно була в "Люмосі" і залишилася дуже задоволена. Офтальмологи там справді професіонали своєї справи. Процес підбору лінз був ретельним, усі параметри зору перевірили на сучасному обладнанні. Лінзи підібрали ідеально, тепер можу з комфортом їх носити щодня. Рекомендую всім цей центр!
 
Анітка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" для підбору контактних лінз і можу сказати тільки позитивні слова. Діагностика зору була дуже детальною, офтальмолог ретельно перевірив усі параметри та особливості мого зору. Лінзи виявилися дуже комфортними і не викликають подразнення. Величезне спасибі фахівцям "Люмос" за їхній професіоналізм і уважність!
 
АкіраКА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задоволена відвідуванням центру "Люмос". Лінзи підібрали ідеально, процес підбору був ретельним і професійним. Спочатку провели повне обстеження зору, потім підібрали лінзи, які ідеально підійшли. Тепер можу впевнено носити їх щодня. Рекомендую цей центр усім, хто шукає якісне обслуговування.
 
Настюша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід у центрі "Люмос" був винятково позитивним. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним, офтальмолог перевірив стан очей з використанням сучасного обладнання. Підібрані лінзи комфортні та забезпечують відмінну видимість. Спасибі фахівцям центру за їхній професіоналізм і уважне ставлення!
 
AFRODITA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені провели комплексне обстеження зору і підібрали ідеальні контактні лінзи. Вони зручні та не викликають подразнення. Дуже задоволена якістю обслуговування і професіоналізмом фахівців. Тепер я точно знаю, куди звертатися для регулярних перевірок зору та підбору лінз.
 
Sweetums Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Анітка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
m_o_l_n_i_y_a Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім за відгуки та контактні дані! Записалася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена якістю наданих послуг і підбором лінз. Дуже уважні фахівці та професійний підхід. Рекомендую!
 
leonikon Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Відвідала "Люмос" і залишилася задоволена. Діагностика зору на вищому рівні, лінзи підібрали ідеально. Тепер знаю, куди звертатися для регулярних перевірок зору.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: