Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші лінзи для зору Одеса
кYдРяШкА Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші лінзи для зору Одеса
 


Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я планую звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що ви можете сказати про цей центр? Хтось там підбирав лінзи?
 
ElenaShkk Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз, і він залишив у мене приємне враження. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання, що дало змогу точно визначити мої зорові параметри та виявити всі особливості зору. Підібрані лінзи виявилися ідеальними для мене. Вони комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінну видимість.
 
Kapri Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід у центрі "Люмос" був виключно позитивним. Професіоналізм і уважне ставлення фахівців зробили процес підбору лінз максимально комфортним і результативним. Я впевнена, що знайшла надійне місце для регулярних перевірок зору та підбору лінз. Рекомендую "Люмос" усім, хто шукає якісне обслуговування та індивідуальний підхід до корекції зору.
 
3a6aBHa9I Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно відвідала "Люмос" і залишилася задоволена. Обстеження було дуже ретельним, лікарі використовували сучасне обладнання. Лінзи мені підібрали ідеально, тепер ношу їх із комфортом. Дуже вдячна за такі якісні послуги.
 
FaMy Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин центру "Люмос" я дуже задоволена. Мені провели детальне обстеження і допомогли підібрати лінзи, які дійсно підходять. Офтальмологи дуже уважні та професійні. Рекомендую!
 
himeow Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" справив на мене чудове враження. Підбір лінз був ретельно проведений після повного обстеження. Лінзи комфортні і не викликають дискомфорту. Я задоволена якістю обслуговування і рекомендую цей центр.
 
Katosha Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" для підбору контактних лінз і залишилася під враженням від професіоналізму фахівців. Обстеження зору було ретельним, а лінзи підійшли ідеально. Дякую за якісне обслуговування!
 
C4acTJluBa9l Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена відвідуванням центру "Люмос". Підбір лінз було проведено на високому рівні, спочатку мені зробили комплексне обстеження зору. Лінзи дуже комфортні і відмінно підходять. Рекомендую цей центр усім!
 
Kozadereza Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Після візиту в "Люмос" можу сказати тільки позитивне. Дуже ретельно підібрали лінзи після детального обстеження. Лінзи комфортні, ношу без проблем. Відмінний центр, рекомендую!
 
EveLine Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" залишив у мене тільки позитивні враження. Обстеження було дуже ретельним, офтальмологи уважно підійшли до підбору лінз. Тепер я ношу їх з комфортом і радістю. Усім рекомендую цей центр!
 
Holly Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
FaMy Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
dolly Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду! Відвідала "Люмос" і тепер можу сказати, що це справді професійний центр. Лінзи підібрали ідеально, обслуговування на найвищому рівні.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: