Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Якісні лінзи для зору Одеса
Julia Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Якісні лінзи для зору Одеса
 


Вітаю всіх! Шукаю рекомендації щодо підбору якісних лінз для зору в Одесі. Чула хороші відгуки про центр "Люмос", але хотілося б дізнатися думку інших людей. Хто там підбирав лінзи? Як вам якість лінз і послуг підбору?
 
kbg54 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз і хочу поділитися своїми враженнями. Залишилася дуже задоволена! Процес підбору лінз був ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору з використанням сучасного обладнання. Офтальмолог ретельно вивчив усі особливості мого зору та підібрав ідеальні для мене лінзи. Вони комфортні в носінні, не викликають подразнення і забезпечують відмінну видимість.
 
Lady_Vodoley Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу порекомендувати центр "Люмос". Фахівці там дуже кваліфіковані й уважні. Мені допомогли не тільки підібрати лінзи, а й навчили правильно за ними доглядати.
 
lamiya Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма попередніми відгуками. "Люмос" - це чудовий центр, де можна підібрати якісні лінзи за доступними цінами.
 
Me4tA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багато років ношу контактні лінзи і перепробувала лінзи різних брендів. Але ті, що підібрали мені в "Люмос", - найкращі. Вони не відчуваються на очах і не викликають жодного дискомфорту.
 
TbuLuCyPu Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зазначити, що в "Люмос" дуже приємна атмосфера і ввічливий персонал. Консультація офтальмолога проходить у комфортних умовах, без метушні та поспіху.
 
mimo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на прийом?
 
Lady_Vodoley Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" розташований за двома адресами: Генуезька 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3. Телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Ninelка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж записалася в "Люмос" після цих відгуків і жодного разу не пошкодувала. Тепер рекомендуватиму цей центр усім своїм знайомим, хто потребує підбору лінз.
 
Julia Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за рекомендації! Обов'язково відвідаю "Люмос".
 
olly55 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу сказати спасибі за корисну інформацію. Моїм очам уже давно потрібна допомога, а тепер я знаю, куди звернутися.
 
Oilo Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна форумчанам за рекомендації. Записалася в "Люмос" і отримала чудові лінзи. Обстеження і підбір були на вищому рівні. Тепер буду відвідувати тільки цей центр.
 
MUMMY Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші відгуки! Записалася в "Люмос" і залишилася задоволена якістю послуг. Лінзи підібрали ідеально, обслуговування чудове. Рекомендую цей центр усім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: