Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи для зору Одеса відгуки
OPPA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи для зору Одеса відгуки
 


Вітаю всіх! Мені терміново потрібні хороші контактні лінзи. Хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос", оскільки чула багато позитивних відгуків. Хто-небудь там підбирав лінзи? Поділіться досвідом, будь ласка!
 
Panterka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз і залишилася дуже задоволена! Підхід до клієнта тут просто на найвищому рівні. Процес підбору лінз був дуже ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання.
 
QUEENS Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Підібрані в "Люмос" лінзи виявилися просто ідеальними для мене! Вони комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінну видимість. Ношу їх уже кілька місяців і жодного разу не пошкодувала про свій вибір.
 
OSYDISA Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити величезну подяку фахівцям центру "Люмос" за їхній професіоналізм і уважне ставлення. Завдяки їм, процес підбору лінз став максимально комфортним і результативним.
 
plesljud Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте якісне обслуговування та індивідуальний підхід до корекції зору, то вам обов'язково потрібно звернутися в "Люмос"! Я рекомендую цей центр!
 
ratusca Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго не могла знайти відповідні лінзи, поки не звернулася в "Люмос". Тут мені провели повну діагностику зору і підібрали лінзи, які ідеально підійшли. Тепер я бачу світ у яскравих фарбах!
 
Tweety Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" я не тільки підібрала чудові лінзи, а й отримала вичерпну консультацію щодо догляду за ними. Якістю лінз і сервісом центру я дуже задоволена.
 
xLoran Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків про "Люмос"! Це справді центр, де до кожного клієнта підходять індивідуально. Я дуже рада, що звернулася саме сюди.
 
Мирослава26 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як я можу записатися в Люмос?
 
plesljud Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні дані центру "Люмос" - Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3. Телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
KOROLEVA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі велике за рекомендацію центру "Люмос"! Записалася на прийом за вашою порадою і ні краплі не пошкодувала. Фахівці дійсно дуже кваліфіковані, підібрали мені ідеальні лінзи.
 
YEVA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Побувала сьогодні в "Люмос" і хочу поділитися своїми враженнями. Центр просто супер! Мені провели повну діагностику, підібрали лінзи і дали рекомендації щодо догляду.
 
AndromedКa Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію про центр "Люмос"! Записалася на прийом, з нетерпінням чекаю!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: