Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити лінзи Одеса
Лукреція Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити лінзи Одеса
 


Привіт, форумчани! Хочу підібрати якісні лінзи для зору і думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хтось там підбирав лінзи? Яка якість лінз і послуг підбору? Є діагностика зору?
 
Мерьем Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я відвідала центр "Люмос" для підбору контактних лінз. Процес підбору лінз виявився дуже ретельним і професійним. Спочатку мені провели комплексне обстеження зору. Офтальмолог перевірив стан моїх очей з використанням сучасного обладнання. Підібрані лінзи виявилися ідеальними для мене. Вони комфортні, не викликають подразнення і забезпечують відмінну видимість. Професіоналізм і уважне ставлення фахівців зробили процес підбору лінз максимально комфортним і результативним. Рекомендую "Люмос" усім, хто шукає якісне обслуговування та індивідуальний підхід до корекції зору.
 
Міна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до відгуку! Теж нещодавно побувала в "Люмос" для підбору лінз. Дуже задоволена! Обстеження провели на вищому рівні, підібрані лінзи ідеально підійшли. Якість обслуговування просто чудова!
 
Гречаночка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмос" місяць тому. Дуже сподобався уважний підхід фахівців. Офтальмолог ретельно перевірив зір, усе пояснив і підібрав чудові лінзи. Уже ношу їх без будь-яких проблем. Раджу цей центр!
 
НеDosTuPnAyA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити слова попередніх користувачів. У "Люмос" справді висока якість обслуговування. Мені теж підібрали лінзи, які ідеально підходять і не викликають дискомфорту. Обстеження очей пройшло дуже ретельно. Рекомендую!
 
Ева Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала "Люмос" і залишилася в повному захваті від їхнього сервісу. Офтальмолог приділив багато часу обстеженню і підбору лінз. У підсумку я отримала лінзи, які підходять ідеально. Дуже задоволена результатом і професіоналізмом співробітників.
 
k0шkА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала "Люмос". Враження тільки позитивні. Офтальмолог був дуже уважний, обстеження провели ретельно, лінзи підібрали ідеальні. Ношу їх уже кілька тижнів і жодних проблем. Центр дуже рекомендую!
 
Mimiчка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити позитивний відгук про "Люмос". Дуже задоволена обслуговуванням. Лікарі професіонали своєї справи. Лінзи підійшли ідеально, носити їх одне задоволення. Обстеження було детальним і сучасним.
 
Gerdaа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмос" нещодавно. Сподобався уважний підхід до пацієнтів. Лінзи підібрали після ретельного обстеження, і вони виявилися дуже комфортними. Дуже задоволена візитом. Рекомендую цей центр!
 
Helmer Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала "Люмос" за рекомендацією друзів. Дуже задоволена результатом. Обстеження зору було детальним, офтальмолог врахував усі нюанси. Лінзи, які мені підібрали, комфортні та не викликають подразнення. Раджу цей центр усім!
 
Kimma Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, можете підказати контактні дані центру "Люмос"?
 
k0шkА Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Chocoladka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Записалася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена якістю послуг і підбором лінз. Прекрасне обслуговування!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: