Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити хороші лінзи Одеса
Bea Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити хороші лінзи Одеса
 


Форумчани, мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що можете сказати про цей центр? Хтось там підбирав лінзи? Яка якість лінз?
 
bikel93 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно підбирав лінзи в "Люмосі". Усе на найвищому рівні: сучасне обладнання, уважні лікарі. Лінзи зручні та якісні. Раджу цей центр.
 
dapa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую слова bikel93. Мій досвід у центрі "Люмос" був таким же позитивним. Обстеження було ретельним, лікар дуже уважним. Лінзи сидять ідеально, очі не втомлюються і не сушаться. Дуже задоволений результатом.
 
evgeshka1 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно була в "Люмосі" і можу сказати, що це найкращий центр, де я підбирала лінзи. Все було зроблено на найвищому рівні: діагностика, підбір і консультації. Лінзи просто чудові!
 
IginlaMom Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу поділитися своїм досвідом відвідування центру "Люмос". Мене вразило, наскільки ретельно там підходять до підбору лінз. Спочатку мені провели повне обстеження зору, після чого офтальмолог підібрав лінзи, які ідеально підійшли. Ношу їх уже місяць і дуже задоволена.
 
Karna Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала "Люмос" для підбору контактних лінз. Процес був дуже ретельним. Провели повне обстеження зору, підібрали ідеальні лінзи. Дуже задоволена результатом.
 
kitoffка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до відгуків. Центр "Люмос" дійсно на висоті. Провели комплексне обстеження, підібрали чудові лінзи. Дуже рекомендую.
 
natali616 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід у "Люмосі" також був чудовим. Професіоналізм лікарів, якісна діагностика та індивідуальний підхід зробили свою справу. Лінзи комфортні та якісні.
 
olgalash Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Підбирала лінзи в "Люмосі". Процес був ретельно організований, лікарі уважні та кваліфіковані. Лінзи виявилися ідеальними, жодних проблем під час носіння. Рекомендую.
 
ZUNY Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
bikel93 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
kausar Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендації! Записалася в "Люмос" і залишилася задоволена якістю обслуговування і підбором лінз. Усе було на найвищому рівні!
 
oleGey Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до подяк! Завдяки вашим відгукам записалася в "Люмос" і залишилася задоволена. Лінзи чудові, обслуговування на найвищому рівні.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: