Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де замовити лінзи Одеса
wingrime Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Де замовити лінзи Одеса
 


Доброго дня! Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що можете сказати про цей центр? Чи варто туди звертатися? Поділіться своїм враженням про цей центр, будь ласка.
 
БАНШИ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - чудове місце! Співробітники - професіонали, бездоганно ввічливі, обстановка спокійна, комфортна, гідна, я в повному захваті! Мені підібрали лінзи, враховуючи всі мої нюанси, обслужили чудово і знайшли саме те, що я хотіла.
 
ГрYша Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попереднім відгуком. У "Люмос" працюють професіонали своєї справи. Обстановка дійсно дуже приємна, всі співробітники ввічливі й уважні. Я теж залишився задоволений підбором лінз.
 
Agushka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую центр "Люмос". Я там обслуговувався і був приємно здивований. Сервіс на вищому рівні, фахівці обізнані й уважні. Лінзи підібрали швидко і якісно, врахували всі мої побажання.
 
petrovsa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмос" працюють справжні професіонали. Я давно ношу лінзи і побував у різних місцях, але тут обслуговування просто чудове. Всі співробітники ввічливі і доброзичливі. Лінзи підібрали ідеально!
 
Sweet_angel Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити всі позитивні відгуки. Обслуговування в центрі "Люмос" на найвищому рівні. Персонал ввічливий і професійний. Лінзи підібрали відмінно, я в повному захваті!
 
Афалія Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден з усіма попередніми відгуками. У "Люмос" працюють справжні професіонали. Обслуговування на вищому рівні, а атмосфера дуже приємна і спокійна. Лінзи підібрали ідеально.
 
Vildamirа Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - чудове місце! Співробітники - професіонали, бездоганно ввічливі, обстановка спокійна, комфортна, гідна, я в повному захваті! Судячи з того, як мені підібрали лінзи, враховуючи всі мої нюанси, обслужили чудово, знайшли саме те, що я хотіла.
 
Графиня Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Обслуговування в "Люмос" справді на найвищому рівні. Персонал дуже ввічливий і уважний. Лінзи підібрали з урахуванням усіх моїх побажань. Я залишився дуже задоволений.
 
Ledi Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - одне з найкращих місць для підбору лінз в Одесі. Співробітники ввічливі та професійні, обстановка комфортна і спокійна. Лінзи підібрали швидко і якісно. Рекомендую!
 
Bantikк Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Agushka Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Stygianа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений якістю оптики в центрі "Люмос". Лінзи підібрали ідеально, обслуговування чудове. Персонал ввічливий і уважний. Рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: