Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де купити лінзи Одеса
BEGEMOTIK Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Де купити лінзи Одеса
 


Привіт, форумчани! Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я розглядаю можливість звернення до офтальмологічного центру "Люмос". Що можете сказати про цей центр? Чи варто туди звертатися? Поділіться, будь ласка, своїми враженнями про центр.
 
Kinder Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Я теж нещодавно була в центрі "Люмос". Це чудове місце! Співробітники - професіонали, бездоганно ввічливі, обстановка спокійна, комфортна, гідна. Я в повному захваті! Судячи з того, як мені підібрали лінзи, враховуючи всі мої нюанси, обслужили чудово, знайшли саме те, що я хотіла.
 
Pingvi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую! "Люмос" - чудовий центр корекції зору. Співробітники справжні професіонали, завжди готові допомогти і відповісти на будь-які питання. Обстановка в центрі дуже приємна, почувалася комфортно на всіх етапах обслуговування. Лінзи підібрали ідеально.
 
Maritta Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго дня! Я теж була в центрі "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Персонал - вищий клас, дуже уважні та доброзичливі. Обстановка в центрі розташовує, все дуже чисто і затишно. Лінзи підібрали, враховуючи всі мої побажання, зір покращився значно.
 
SDofB Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтвердити позитивні відгуки про центр "Люмос". Професіоналізм співробітників на вищому рівні, обстановка спокійна і комфортна. Я в захваті від того, як мене обслужили і як точно підібрали лінзи, саме такі, як я хотіла.
 
Malenkayaа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася в "Люмос" за порадою подруги і не пошкодувала. Співробітники - професіонали своєї справи, обслуговування на висоті. Обстановка в центрі дуже приємна, все продумано до дрібниць. Лінзи підібрали ідеально, я задоволена!
 
BURNА91 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала центр "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Співробітники ввічливі, професійні, обстановка в центрі комфортна і приваблива. Лінзи підібрали, враховуючи всі мої особливості, зір став значно кращим. Всім рекомендую цей центр!
 
Malino4ka Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в центрі "Люмос" і можу підтвердити всі позитивні відгуки. Професіоналізм співробітників, якість обслуговування і комфортна обстановка - все на вищому рівні. Лінзи підібрали ідеально, зір покращився, я задоволена.
 
Miss_Brutall Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також звернулася в "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Співробітники - справжні професіонали, завжди готові допомогти і відповісти на будь-які запитання. Обстановка в центрі дуже приємна, почувалася комфортно на всіх етапах обслуговування. Лінзи підібрали ідеально.
 
Yetti263 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала центр "Люмос" і залишилася дуже задоволена. Персонал - вищий клас, дуже уважні та доброзичливі. Обстановка в центрі розташовує, все дуже чисто і затишно. Лінзи підібрали, враховуючи всі мої побажання, зір покращився значно.
 
Дика_кішка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Malenkayaа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Анабель Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - дійсно чудове місце. Якість оптики, підбір лінз і обслуговування - все на висоті. Я в повному захваті!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: