Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи кольорові для зору Одеса
Crystal Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи кольорові для зору Одеса
 


Форумчани, мені потрібно підібрати якісні кольорові лінзи для зору, і я хочу звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Що можете сказати про цей центр? Чи варто туди звертатися? Поділіться своїм враженням про цей центр.
 
Bubble_gum Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - чудове місце! Співробітники - професіонали, бездоганно ввічливі, обстановка спокійна, комфортна, гідна, я в повному захваті! Судячи з того, як мені підібрали кольорові лінзи, з огляду на всі мої нюанси, обслужили чудово і я знайшла саме те, що я хотіла.
 
SolarLife Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, "Люмос" - чудовий центр. Там працюють справжні професіонали, які знають свою справу. Я зверталася туди по кольорові лінзи і залишилася дуже задоволена. Усе пояснили, допомогли вибрати відповідний варіант, а результат перевершив усі очікування.
 
Лледі Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж рекомендую "Люмос". Сервіс на висоті, фахівці ввічливі й уважні. Підібрали мені кольорові лінзи, які ідеально підійшли. Тепер завжди ходжу тільки до них.
 
Пташка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" дійсно заслуговує тільки на позитивні відгуки. Дуже затишне місце, співробітники уважні та професійні. Лінзи підібрали швидко і без проблем, я задоволена результатом.
 
Buni Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу відзначити відмінний сервіс у "Люмосі". Підбір кольорових лінз пройшов бездоганно. Я в захваті від їхнього підходу і результату. Всіляко рекомендую!
 
lizatigress Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися в "Люмос". Центр чудовий, фахівці знають свою справу. Підібрали мені ідеальні кольорові лінзи, обслуговування на вищому рівні. Дуже задоволена!
 
Modamo Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" заслуговує тільки на похвалу. Уважний персонал, якісний підбір лінз і приємна обстановка. Я знайшла саме те, що шукала. Усім рекомендую.
 
My_First Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена обслуговуванням у "Люмосі". Професійний підхід, ввічливий персонал і якісний підбір кольорових лінз. Результат перевершив усі очікування.
 
Аноніма Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мені надали відмінне обслуговування. Фахівці уважні та професійні, обстановка комфортна. Підібрали ідеальні лінзи. Дуже рекомендую цей центр.
 
Anilight Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру?
 
Modamo Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Feminazi Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую все вищесказане, "Люмос" - чудовий центр. Я дуже задоволена якістю кольорової оптики, підбором і обслуговуванням. Обов'язково повернуся ще!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: