Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи кольорові для зору Одеса ціна
Manka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи кольорові для зору Одеса ціна
 


Здрастуйте, мені потрібно підібрати якісні кольорові лінзи для зору, і я планую звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь може розповісти про свій досвід звернення до цього центру? Чи варто туди йти? Поділіться враженнями, будь ласка!
 
Syilar Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - чудове місце! Співробітники - професіонали, бездоганно ввічливі, обстановка спокійна, комфортна, гідна, я в повному захваті! Мені підібрали кольорові лінзи з урахуванням всіх моїх нюансів, обслужили чудово і я знайшла саме те, що хотіла.
 
Ambridg Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден! "Люмос" - чудовий центр. Я був приємно здивований професіоналізмом персоналу і якістю обслуговування. Обстановка дуже комфортна, що теж важливо. Лінзи підібрали ідеально, результат перевершив очікування!
 
Feyona Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки підтвердити слова попередніх користувачів. У "Люмосі" працюють справжні професіонали. З першого візиту зрозумів, що потрапив у хороші руки. Кольорові лінзи підібрали точно під мої потреби, і тепер я радію новому образу.
 
ПеченЮшка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" дійсно вартий уваги! Я звертався туди кілька разів, і щоразу йшов задоволеним. Професіоналізм співробітників і їхня уважність до деталей заслуговують на похвалу. Кольорові лінзи, які мені підібрали, чудові.
 
Анархістка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Люмос" за рекомендацією подруги і не пошкодувала. Обслуговування на найвищому рівні! Персонал ввічливий і уважний, враховують усі побажання клієнта. Лінзи підібрали ідеально, ношу із задоволенням.
 
Лапка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
"Люмос" - це той центр, який я можу сміливо рекомендувати! Обслуговування чудове, співробітники уважні і доброзичливі. Лінзи підібрали з першого разу, якість на висоті. Дуже задоволена візитом.
 
Magus Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
У "Люмосі" мене зустріли дуже тепло. Фахівці справді знають свою справу. Вони не тільки підібрали ідеальні кольорові лінзи, а й детально пояснили, як за ними доглядати. Обстановка приємна і спокійна, всім раджу!
 
Verus Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків! "Люмос" залишив тільки приємні враження. Уважні співробітники, якісні послуги та чудові кольорові лінзи, які тепер ношу із задоволенням. Рекомендую!
 
Margule Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" - місце, куди варто звернутися! Професійний підхід, комфортна обстановка і бездоганне обслуговування. Кольорові лінзи підібрали з урахуванням усіх моїх побажань. Повністю задоволений результатом!
 
Елька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! А можете підказати контактні дані цього центру? Дуже хочу туди звернутися після всіх ваших позитивних відгуків.
 
Magus Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" знаходиться за адресами: Генуезька 1/2 і Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Обов'язково зверніться, не пошкодуєте!
 
Цветочекк Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена візитом у "Люмос". Фахівці підібрали кольорові лінзи з урахуванням усіх моїх побажань. Обслуговування на високому рівні, обстановка приємна. Раджу всім, хто шукає якісні кольорові лінзи.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: