Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лінзи кольорові для зору ціна Одеса
MALRBKA Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Лінзи кольорові для зору ціна Одеса
 


Форумчани! Підкажіть, будь ласка, які якісні кольорові лінзи для зору можна підібрати? Думаю звернутися в офтальмологічний центр "Люмос". Хто-небудь звертався туди? Чи варто йти? Поділіться своїми враженнями про центр.
 
лерка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
MALRBKA, я вже давно відвідую центр корекції зору "Люмос", і можу сказати, що це чудове місце! Співробітники там справжні професіонали, бездоганно ввічливі. Обстановка спокійна, комфортна, гідна. Мені підібрали кольорові лінзи з урахуванням усіх моїх нюансів. Я в повному захваті від обслуговування і якості лінз.
 
KoPoLeVa Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден з Іриною! "Люмос" дійсно на висоті. Дуже сподобалося, як до мене поставилися. Підібрали кольорові лінзи ідеально, врахували всі мої побажання. Якщо хочеш якісне обслуговування і відповідні лінзи, сміливо йди в "Люмос".
 
Funny Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмос" нещодавно і можу сказати, що там працюють справжні професіонали! Персонал ввічливий і знає свою справу. Обстановка дійсно комфортна і приємна. Лінзи підібрали ідеально, з урахуванням усіх моїх особливостей. Дуже задоволена!
 
jennifer5557 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж відвідувала "Люмос" і залишилася задоволена! Лінзи підібрали просто чудово, врахували всі мої побажання. Персонал дуже ввічливий і професійний, обстановка в центрі спокійна і комфортна. Раджу всім звертатися туди!
 
Аarina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! У "Люмос" мені підібрали кольорові лінзи ідеально, врахували всі нюанси мого зору. Обслуговування на вищому рівні, співробітники ввічливі та компетентні. Рекомендую цей центр!
 
Ritaа Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з усіма вище написаними відгуками! "Люмос" - це чудовий центр корекції зору. Професіонали своєї справи, бездоганно ввічливі співробітники. Підібрали мені кольорові лінзи саме так, як я хотіла. Обслуговування чудове!
 
Unessa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити свій позитивний відгук про "Люмос". Відмінне місце, співробітники дуже ввічливі та компетентні. Підібрали мені кольорові лінзи ідеально, врахували всі мої побажання. Обстановка в центрі дуже приємна і комфортна. Я в захваті!
 
ygrumaya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в "Люмос" нещодавно і залишилася дуже задоволена! Лінзи підібрали чудово, врахували всі мої особливості зору. Обслуговування на вищому рівні, співробітники дуже ввічливі та професійні. Обстановка в центрі спокійна і комфортна. Рекомендую!
 
fOGGY Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що "Люмос" - це дійсно чудове місце для підбору кольорових лінз. Співробітники ввічливі та професійні, обстановка приємна і комфортна. Підібрали мені лінзи ідеально, врахували всі мої побажання. Я дуже задоволений!
 
Brightonа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані цього центру? Хочу теж записатися на прийом.
 
Ritaа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Brightonа, "Люмос" знаходиться на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3. Контактні телефони: (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
ivanа290895 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений якістю кольорової оптики в "Люмос". Лінзи підібрали ідеально, враховуючи всі нюанси мого зору. Обслуговування на вищому рівні, персонал ввічливий і професійний. Усім раджу цей центр!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: