Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Послуга очищення волосся від токсинів в Одесі
Helmer Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуга очищення волосся від токсинів в Одесі
 


Привіт усім! Хотілося б дізнатися вашу думку про Detox System від Philip Martin's. Чи варто нею користуватися? Які відгуки можете залишити? Які результати ви отримали?
 
Gerdaа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для очищення, відновлення та зміцнення волосся. Вона очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Детокс-система підсилює блиск і яскравість відтінку як натурального, так і фарбованого волосся, пасма стають легшими й об'ємнішими.
 
Mimiчка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна! Detox System просто творить чудеса! Моє волосся після неї стало більш живим, слухняним, з'явився здоровий блиск. Особливо помітний ефект на фарбованому волоссі, колір став більш насиченим і яскравим.
 
k0шkА Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користуюся Detox System від Philip Martin's і дуже задоволена. Ця система бореться з такими проблемами волосся як:
Мінеральні опади, які накопичуються на волоссі від нашої жорсткої води. Через них тьмяніє колір пасом, вони стають жорсткими.
Найдрібніші частинки токсичних атмосферних забруднень: вони затримуються в кутикулі й можуть руйнувати кератин, тому волосся стає пористим і січеться.
 
Ева Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
А ще детокс-система добре очищає шкіру голови: видаляє ороговілі частинки, надлишки себума, що теж добре для здоров'я волосся.
 
НеDosTuPnAyA Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно робила Detox System у FAVORI і залишилася в захваті! Волосся стало чистим, легким, з'явився об'єм. Детокс-система дійсно ефективний засіб для волосся.
 
Гречаночка Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, після Detox System волосся перетворюється! Воно очищається від токсинів і відновлює свій природний вигляд. Дякую, що порадили цю процедуру!
 
Міна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж нещодавно зробила Detox System від Philip Martin's у FAVORI і хочу поділитися своїми враженнями. Моє волосся завжди було тьмяним і млявим, а після цієї процедури воно стало блискучим, пружним і слухняним. Я дуже задоволена результатом!
 
Мерьем Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я теж хочу спробувати Detox System! Хто-небудь дайте контакти салону FAVORI?
 
Ева Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зазвичай роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там найкращі фахівці. До речі, він розташований на Великій Арнаутській 1, а контактний телефон салону - 0965172928.
 
Лукреція Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила! І можу сказати, що це найкраща процедура для волосся, яку я коли-небудь пробувала. Волосся після неї просто сяє здоров'ям!
 
Демонесса Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж у захваті від Detox System! Моє волосся стало міцнішим, перестало випадати. І ще один плюс - ця система підходить для всіх типів волосся.
 
Helmer Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки! Я обов'язково спробую Detox System від Philip Martin's. Думаю, що ця система допоможе моєму волоссю стати більш здоровим і красивим.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: