Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Детокс для шкіри голови Одеса
Либонька Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс для шкіри голови Одеса
 


Дівчата, вітаю! Я нещодавно почула про систему Detox System від Philip Martin's, і мені стало цікаво, чи варто спробувати цю процедуру. Хто-небудь уже робив детоксикацію волосся з цією системою? Які у вас враження? Які результати ви отримали? Заздалегідь дякую за відгуки!
 
Капризка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я робила цю процедуру в салоні FAVORI... Можу сказати, що я в захваті! Волосся стало набагато м'якшим і жвавішим. Спочатку мені нанесли протеїнову олію, потім рослинний коктейль, потім був класний масаж голови. Після всіх процедур моє волосся стало набагато кращим на вигляд і перестало так сильно випадати. Дуже рекомендую!
 
АмеJlи Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's теж у салоні FAVORI. Приємна процедура, особливо сподобався масаж голови. Після місяця використання помітила, що волосся стало менш ламким і більш блискучим. Плюс до всього, шкіра голови дійсно стала "дихати". Однозначно варто спробувати!
 
mariiaа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пробувала цю систему детоксикації волосся кілька тижнів тому. Результат приголомшливий - волосся стало виглядати здоровішим і густішим. Дуже сподобалася частина з рослинним коктейлем, реально відчула, як шкіра голови очищається. Салон FAVORI на висоті!
 
dr4ug Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно вирішила спробувати детоксикацію волосся з системою Detox від Philip Martin's. Сподобався процес і відчуття після процедури. Волосся стало м'яким і шовковистим. Особливо тішить, що ефект зберігається вже понад місяць. Раджу всім, хто хоче оживити своє волосся!
 
daxterа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Дуже задоволена результатом. Після процедури волосся стало м'яким і слухняним, і ефект тримається довго. Особливо сподобалося, як ретельно очищають шкіру голови. Буду робити знову!
 
Babe Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала багато різних засобів для волосся, але тільки після процедури Detox System від Philip Martin's помітила реальний ефект. Волосся стало блискучим і об'ємним. Сподобався професійний підхід майстрів у FAVORI. Обов'язково повторю!
 
Сніжка Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила детоксикацію волосся з системою Detox у салоні FAVORI. Дуже задоволена! Волосся стало виглядати здоровішим, зникла лупа. Масаж голови був дуже приємним і розслаблюючим. Результат перевершив усі очікування. Рекомендую всім!
 
Оксаночка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI?
 
dr4ug Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1, контактний телефон салону - 0965172928. Телефонуй і записуйся!
 
Ніка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся стало дійсно м'якшим і жвавішим. Дуже сподобався ефект і процес. Рекомендую всім, хто хоче оздоровити своє волосся!
 
Natali6a Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла процедуру Detox System від Philip Martin's у FAVORI, і моє волосся просто перетворилося! Воно стало блискучим і об'ємним. Дуже задоволена результатом і сервісом у салоні. Раджу спробувати!
 
Darina1 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила детоксикацію волосся в салоні FAVORI. Результат шикарний! Волосся стало м'яким, блискучим і набагато здоровішим на вигляд. Дуже сподобалася процедура, особливо масаж голови. Рекомендую всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: