Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Детокс шкіри голови Одеса
Кангрія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс шкіри голови Одеса
 


Добрий вечір! Поділіться, будь ласка, відгуками про процедуру Detox System від Philip Martin's. Чи варто цією системою користуватися? Які результати ви отримали?
 
Ланьєна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала різні маски, втирання і багато іншого для поліпшення стану волосся, але результату не помітила. Вирішила спробувати Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Процедура включала нанесення протеїнової олії, рослинного коктейлю на корені волосся і масаж голови. Після цього голову обертають плівкою і надягають теплу шапку. Волосся стало набагато м'якшим і набуло природного вигляду.
 
Anyuta Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робила Detox System від Philip Martin's. Дуже сподобався масаж голови й обгортання з теплою шапкою. Волосся стало гладким і блискучим. Укладається легше і має здоровіший вигляд. Безумовно рекомендую!
 
MatiXxxx Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's у FAVORI просто супер! Волосся стало м'якшим і шовковистішим. Минуло вже два тижні після процедури, і я досі задоволена результатом. Можу сказати, що це чудовий засіб для відновлення волосся.
 
Elisa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедуру робила у FAVORI на Великій Арнаутській. Враження позитивні: волосся стало міцнішим, зникла ламкість. Масаж голови був дуже розслаблюючим. Рекомендую спробувати!
 
Тигpyля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Detox System від Philip Martin's дійсно працює. Після процедури волосся виглядало живим і блискучим. Обов'язково повторю через кілька місяців. FAVORI - чудовий салон, рекомендую!
 
Yoga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила спробувати Detox System у FAVORI, і не пошкодувала. Волосся після процедури стало об'ємнішим і легше розчісується. Минув уже місяць, і я досі насолоджуюся результатом. Це найкраще, що я пробувала для волосся.
 
Kovaleva Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила процедуру Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Волосся після неї стало більш доглянутим і блискучим. Обожнюю масаж голови, який роблять під час процедури. Можу з упевненістю сказати, що це того варте.
 
doofy Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System у FAVORI, і волосся стало помітно кращим. Пропала сухість і ламкість. Процедура дійсно ефективна, волосся виглядає здоровим і доглянутим. Рекомендую всім!
 
Polinkaа Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI? Хочу теж спробувати Detox System від Philip Martin's.
 
Yoga Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській, 1. Контактний телефон салону - 0965172928.
 
Юліана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робила Detox System у FAVORI, і це дійсно працює. Волосся стало більш живим і блискучим, перестало випадати. Процедура дуже приємна й ефективна. Раджу!
 
Тутта Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI і залишилася дуже задоволена. Волосся очистилося від токсинів і стало виглядати набагато краще. Процедура дуже приємна й ефективна.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: