Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Детоксикація волосся Одеса
Chupchik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Детоксикація волосся Одеса
 

Форумчани, нещодавно почула про процедуру Detox System від Philip Martin's для відновлення і зміцнення волосся. Чи варто пробувати? Які у вас відгуки та результати? Поділіться, будь ласка!
 
Блондинка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди хочеться мати гарне, блискуче й об'ємне волосся. Я перепробувала різні маски, втирання і багато іншого, але результату не помітила. Нещодавно спробувала Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся стало м'якшим, природний вигляд повернувся. Сподобався масаж голови і весь процес, рекомендую!
 
SkyFox Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Процедура Detox System дійсно варта уваги. Робила у FAVORI, результат вразив: волосся м'яке, об'ємне і менше випадає. Особливо сподобався етап з протеїновою олією і масажем голови. Тепер ця процедура в моєму постійному догляді!
 
BariJua Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в захваті від Detox System. Процедура в FAVORI перевершила мої очікування. Волосся стало як після салонного догляду, свіже і блискуче. Дуже сподобався рослинний коктейль і масаж. Усім раджу спробувати!
 
Alina1320661 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Результати вразили: волосся не тільки стало м'якшим і об'ємнішим, а й менше випадає. Особливо сподобався етап з маслом і рослинним коктейлем. Буду робити цю процедуру регулярно!
 
МАЛИШКАА Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's дійсно працює! Волосся після процедури в FAVORI стало помітно здоровішим і м'якшим. Дуже сподобався масаж голови і подальший ефект. Тепер я постійний клієнт цієї процедури.
 
ККарина Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Волосся стало шовковистим, блискучим і здоровим. Процедура просто супер, особливо сподобався масаж і теплий компрес.
 
VELEZA Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж спробувала Detox System у FAVORI. Результат мене приємно здивував: волосся стало м'яким і об'ємним, менше випадає. Особливо порадував етап із рослинним коктейлем і масажем голови. Чудова процедура!
 
Alisa32 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Detox System від Philip Martin's - чудова процедура. Робила в FAVORI, волосся стало як новеньке. Дуже сподобався етап з протеїновою олією і масажем. Волосся стало м'яким, шовковистим і об'ємним. Раджу!
 
Діамантік Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI? Дуже хочу спробувати цю процедуру!
 
Alina1320661 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися можна за телефоном 0965172928. Я теж робила Detox System у FAVORI, і результат був приголомшливий. Волосся стало м'яким і блискучим, рекомендую!
 
LICOMOPA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, волосся дійсно стало кращим. Відчувається очищення від токсинів і повернення природного блиску. Ефект тримається довго, рекомендую спробувати!
 
ZOI Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла процедуру Detox System у FAVORI, результат чудовий. Волосся стало об'ємним, м'яким і блискучим. Процедура дійсно допомагає повернути природний вигляд волоссю.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: