Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Детокс волосся Одеса
Tatiana Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Детокс волосся Одеса
 


Я шукаю відгуки про систему Detox System від Philip Martin's. Хто-небудь пробував її? Чи варто цією системою користуватися? Які результати ви отримали? Хочу зробити цю процедуру в салоні FAVORI. Розкажіть, будь ласка, про ваш досвід!
 
Svetla Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж довго шукала ефективні засоби для волосся. Спробувала Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Приємна процедура: спочатку протеїнова олія на кінчики волосся, потім рослинний коктейль на корені. Особливо сподобався масаж голови. Волосся стало м'якшим і природнішим. Дуже рекомендую!
 
Ruslana Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Пробувала Detox System у FAVORI. Волосся після процедури стає більш об'ємним і блискучим. Масаж голови був просто незабутнім! Відчуття чистоти і свіжості. Волосся менше випадає. Минуло вже два місяці, а ефект все ще помітний. Раджу!
 
Paulina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Сподобалося, що одразу відчуваєш результат. Волосся зволожене, м'яке, легко розчісується. Особливо добре після використання безлічі стайлінгових засобів. Рекомендую спробувати!
 
Olivia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж була у FAVORI на процедурі Detox System. Волосся дійсно стає м'якшим і блищить. Процедура приємна і розслаблююча, особливо масаж голови. Ефект зберігається надовго.
 
Nadi Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Процедура шикарна! Волосся дійсно очищається від усіх накопичених забруднень і токсинів. Масаж голови - це взагалі окреме задоволення. Волосся стало м'яким і шовковистим. Дуже задоволена результатом!
 
Margo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила цю процедуру місяць тому в салоні FAVORI. Волосся помітно покращилося. Стало більш живим і блискучим. Особливо приємно, що результат тримається довго. Буду продовжувати робити цю процедуру.
 
Larissa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Спробувала Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Волосся стало м'яким, блискучим і об'ємним. Масаж голови - просто диво! Рекомендую всім, хто хоче оживити своє волосся.
 
KarinaStar Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хочу записатися на процедуру Detox System у салон FAVORI. Хто підкаже, як це можна зробити?
 
Irene Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
KarinaStar, записатися в салон FAVORI можна за адресою: Велика Арнаутська 1. Контактний телефон: 0965172928. Дуже рекомендую, процедура просто супер!
 
Zara Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI. Процедура дійсно ефективна. Волосся стало помітно кращим: м'якше, об'ємніше, блищить. Дуже задоволена результатом, буду робити ще.
 
Jenna Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я спробувала Detox System у FAVORI, і це дійсно працює! Волосся очищується, стає м'яким і блискучим. Ефект тримається довго. Масаж голови - просто диво. Рекомендую!
 
ElizabethD Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System у FAVORI. Волосся справді очищається від токсинів і стає красивим і доглянутим. Дуже задоволена процедурою, рекомендую всім спробувати!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: