Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування сухості волосся Одеса
ElviraEl Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування сухості волосся Одеса
 


Привіт усім! Я натрапила на процедуру Detox System від Philip Martin's і мені стало цікаво, чи варто нею скористатися? Хтось уже пробував? Чи допоможе вона в разі ламкості та сухості волосся? Дуже хочу дізнатися ваші відгуки!
 
Charitina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблема сухості й ламкості волосся справді актуальна для багатьох. Перепробувала купу різних масок і засобів, але результату не було. Нещодавно дізналася про Detox System від Philip Martin's і вирішила спробувати в салоні FAVORI. Волосся після процедури стало м'якшим і менш ламким, мені дуже сподобалося!
 
Fedora Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна, ламкість і сухість волосся - це кошмар. Я теж чула багато хорошого про Detox System від Philip Martin's. Після процедури в салоні FAVORI волосся дійсно стало виглядати більш живим і здоровим. Рекомендую!
 
Ursula Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж були проблеми з ламкістю волосся, і я теж зважилася спробувати Detox System від Philip Martin's. Процедура в FAVORI вразила: волосся стало набагато м'якшим і приємнішим на дотик. Думаю, що це чудовий спосіб боротьби з сухістю і ламкістю волосся.
 
Tamaraа Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Ефект приголомшливий! Волосся стало м'яким і блискучим, перестало ламатися. Дуже задоволена результатом і раджу всім, хто страждає від сухості й ламкості волосся.
 
Sophia Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Питання ламкості волосся було актуальним і для мене. Після процедури Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI волосся стало помітно міцнішим і м'якшим. Рекомендую спробувати!
 
RosaRipple Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене сухе й ламке волосся, і я шукала щось ефективне. Спробувала Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI, і результат перевершив очікування. Волосся стало набагато кращим! Однозначно варто спробувати.
 
Pelageya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла процедуру Detox System від Philip Martin's у FAVORI і можу сказати, що це справжній порятунок для мого сухого і ламкого волосся. Волосся стало м'яким і доглянутим. Дуже задоволена!
 
OksanaО Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж стикалася з проблемою сухості волосся. Після процедури Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI помітила значне поліпшення. Волосся стало м'якшим, блискучим і менше ламається. Раджу!
 
NNina Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на процедуру в салон FAVORI? Хочу спробувати Detox System від Philip Martin's після всіх цих позитивних відгуків.
 
Sophia Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону: 0965172928. Записуйтеся, не пошкодуєте!
 
MarinaMoon Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Це дійсно ефективний метод для відновлення будь-якого типу волосся. Результат мене дуже порадував!
 
40Ludmila Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у FAVORI, і це врятувало моє волосся. Процедура дійсно допомагає впоратися з ламкістю і сухістю. Волосся стало виглядати шикарно! Раджу спробувати!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: