Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші пластичні хірурги Одеса
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 231
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші пластичні хірурги Одеса


Доброго часу доби, потрібен грамотний пластичний хірург. Дайте рекомендації до відмінних лікарів і в яку клініку звертатися. Порекомендуйте контакти обізнаного лікаря виходячи з досвіду або відгуків близьких.
 
Elizabeth Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 188
Репутація: 0
Статус: Offline
У місті Одеса я не знайшла досвідченого лікаря пластичного хірурга. У тому разі, якщо люди на форумі порекомендують звернуся.
 
Ростислава Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу з попередньою громадянкою не погодитися, бачила тямущого лікаря Бадіона Сергія Юрійовича, який 100 відсотків найкращий у цій професії і до нього раджу записуватися без ризику за своє самопочуття.
 
іррма Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Бадіон С.Ю. - чудовий хірург із пластики. Робила операцію маммопластику. Сказати, що я задоволена? Я здивована результатом! Сергій Юрійович - просто супер лікар, все чітко, швидко і по справі!
 
юджі Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію маммопластику. Дуже рекомендую фахівця. Я в захваті! Сергій Юрійович - просто супер лікар, найкращий хірург!
 
55Charlie Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила ринопластику у цього чудового лікаря - приголомшливий хірург з пластики.  Я здивована результатом! Сергій Юрійович - просто супер лікар. У лікаря золоті руки!
 
Андреа Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Сергій Юрійович професіонал! Завдяки її майстерності, професіоналізму я не тільки поліпшила зовнішність, а й стала виглядати набагато молодшою. Якщо зважитеся робити пластику, дуже раджу звернутися до Сергія Юрійовича!
 
Кіма Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Клініка пластичної хірургії "Patlazhan Clinic" Фонтанська дорога, 91, телефон 0939841525
 
Gaa14 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду написали, що Бадіон Сергій Юрійович - найрозумніший пластичний хірург у місті, знаю з власного досвіду. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Cyba Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за рекомендації, до тямущого лікаря в нашому місті.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: