Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичний хірург Одеса Київський район
ДашаК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Одеса Київський район


Потрібен хороший пластичний хірург. Можете порекомендувати справжнього фахівця? Давно мрію змінити свою зовнішність.
 
КатяЕ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію зі збільшення грудей у Леніка Р.Г. Просто чудовий пластичний хірург. Зробив відмінно операцію. Дуже задоволена результатом роботи.
 
Інка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проводила ліпосакцію живота і стегон у дуже хорошого пластичного хірурга Леніка Р.Г. Приголомшливий результат. Залишилася дуже задоволена роботою. Рекомендую вам звернутися до цього фахівця. Він найкращий.
 
ЛюдмилаК Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила підтяжку грудей (мастопексію) у найкращого пластичного хірурга - Леніка Руслана Григоровича. Це чудовий пластичний хірург. Залишилася дуже задоволена результатом роботи. Рекомендую.
 
МаринкаН Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила ліпосакцію у доктора Леніка і хочу висловити величезну подяку за його професіоналізм і уважність. Процедура пройшла безболісно, а реабілітація була легкою і швидкою. Результат чудовий, я задоволена своєю новою фігурою. Рекомендую всім звертатися до цього чудового фахівця!
 
ЛадкаЯ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені проводив операцію зі зменшення грудей Ленік Р.Г. Найкращий пластичний хірург. Відмінно провів операцію. Я рекомендую вам звернутися до нього.
 
РегінаД Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович допоміг мені здійснити мрію про красиві груди. Мамопластика пройшла без ускладнень, і результат просто чудовий. Він дуже уважний до деталей і завжди на зв'язку з пацієнтами. Дуже рада, що обрала саме його.
 
МашкаГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий пластичний хірург це Ленік Р.Г. Мені проводив операцію зі збільшення грудей. Провів операцію просто чудово. Нарешті збулася моя мрія.
 
АртурК Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити дружині подарунок. Вона давно мріє дещо в собі змінити. Будь ласка, напишіть де працює Ленік Руслан. І якщо є, напишіть номер телефону лікаря. Дякую.
 
ДашаК Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім. Тепер я знаю до кого мені треба звернутися. Напишіть, будь ласка, де працює Ленік Р.Г.. І якщо є, номер телефону лікаря.
 
Інка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік Р.Г. працює на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: