Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікар пластичний хірург Одеса
ТомаГ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар пластичний хірург Одеса

Я не можу схуднути, потрібна ліпосакція. Шукаю хорошого пластичного хірурга. Якщо знаєте такого лікаря, напишіть.
 
БогданЯ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Леніка Р.Г.. Відмінний пластичний хірург. Робив моїй дружині ліпосакцію спини і сідниць. Приголомшливий результат.
 
ЖаннаД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно я звернулася до пластичного хірурга Леніка Руслана Григоровича для проведення мамопластики. З перших хвилин консультації я відчула його професіоналізм і увагу до деталей. Він ретельно пояснив усі етапи операції, відповів на всі мої запитання і розвіяв мої сумніви. Операція пройшла успішно, і результат перевершив мої очікування. Я дуже задоволена новим зовнішнім виглядом і впевненістю в собі.
 
КаринкаФ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго обирала пластичного хірурга для ліпосакції і зупинилася на Леніку Руслані Григоровичі за рекомендаціями друзів. Не пошкодувала ні на хвилину! Він справжній професіонал, який знає свою справу на всі 100%. Операція пройшла гладко, реабілітація була швидкою і практично безболісною. Результат - чудовий! Тепер я маю вигляд і почуваюся набагато краще.
 
ЗояГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Леніка Руслана Григоровича для мамопластики після довгих роздумів і порівняння різних фахівців. Його уважність і професіоналізм підкорили мене відразу. Операція пройшла без ускладнень, і вже через кілька тижнів я змогла оцінити приголомшливий результат. Руслан Григорович - справжній майстер своєї справи, який не тільки змінив мою зовнішність, а й подарував упевненість у собі. Рекомендую його всім, хто шукає надійного і талановитого хірурга!
 
МоняГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися до Леніка Руслана. Це найкращий пластичний хірург. Робив ліпосакцію моїй дружині. Просто чудовий результат. Величезна подяка.
 
ЛенаР Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені зменшував груди (редакційна маммопластика) Ленік Руслан. Найкращий пластичний хірург. Відмінно провів операцію. Я дуже задоволена результатом роботи. Рекомендую.
 
МаринаЗ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Леніка Руслана Григоровича з приводу мамопластики, і хочу висловити свою подяку за його професіоналізм і уважне ставлення. Він ретельно підійшов до підготовки, врахував усі мої побажання і відповів на безліч запитань. Операція пройшла без ускладнень, і я дуже задоволена результатом. Груди мають природний і красивий вигляд. Рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого і досвідченого хірурга!
 
ЛідкаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Леніка Руслана Григоровича для проведення мамопластики. Уже на консультації я зрозуміла, що він - висококласний фахівець. Лікар уважно вислухав мої побажання, детально пояснив усі нюанси і заспокоїв мої переживання. Операція пройшла успішно, і результат перевершив мої очікування. Тепер я з гордістю дивлюся на своє відображення в дзеркалі.
 
ЕдікЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, в якій клініці працює Ленік Руслан. Потрібна його консультація, як фахівця. Якщо є, вкажіть номер телефону лікаря. Дякую заздалегідь.
 
ТомаГ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезна всім подяка. Прошу вас написати адресу де працює Ленік Р.Г. І якщо є напишіть номер телефону лікаря. Дякую. Чекаю.
 
ЛідкаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: