Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичний хірург Одеса відгуки
Катька Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Одеса відгуки


Дуже хочу потрапити на прийом до хорошого пластичного хірурга. Хочу змінити свою зовнішність. Якщо ви знаєте хорошого фахівця, то напишіть про нього.
 
АндрюшкаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина пройшла ліпосакцію у лікаря Леніка Руслана Григоровича, і я просто не можу намилуватися на її нову фігуру! Лікар - справжній чарівник, його робота перевершила всі наші очікування.
 
ЕваЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вибрала доктора Руслана Григоровича для абдомінопластики і не пошкодувала жодного разу. Його професіоналізм і увага до деталей допомогли мені знайти фігуру моєї мрії. Тепер я з гордістю дивлюся на себе в дзеркало щодня!
 
ЗінаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мамопластика з доктором Русланом Григоровичем була просто ідеальною. Він створив таку красиву і природну форму грудей, що я не можу натішитися.
 
ГлашаК Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович провів операцію з ліпосакції з неймовірним результатом. Він позбавив мене всіх зайвих жирових відкладень, і тепер я почуваюся впевненою і красивою.
 
ПашкаД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович провів моїй дружині операцію мамопластики, і я вражений результатом. Її груди мають настільки природний і красивий вигляд, що я просто не можу повірити. Ми дуже вдячні лікарю за його мистецтво й уважність.
 
ЛізаЖ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Р.Г. я робила ліпосакцію. Прибрала зайвий жир із живота і боків. Операція пройшла відмінно. Залишилася дуже задоволена результатом роботи. Найкращий пластичний хірург. Рекомендую.
 
ДуняГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Після абдомінопластики у доктора Руслана Григоровича я відчуваю себе абсолютно новою людиною. Він не тільки поліпшив зовнішній вигляд мого живота, а й повернув мені впевненість у собі.
 
МатрёнаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович зробив мамопластику, про яку я мріяла довгі роки. Він врахував усі мої побажання і створив ідеальні груди. Тепер я відчуваю себе жіночною і привабливою. Дякую за вашу роботу!
 
ВовкаГ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина зробила абдомінопластику у доктора Руслана Григоровича, і результат просто фантастичний! Її живіт став плоским і підтягнутим, і тепер вона почувається набагато впевненіше. Доктор Ленік - справжній професіонал своєї справи!
 
Катька Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім велике. Я з великим задоволенням піду на консультацію до Леніка Р.Г. Прошу вас написати, де працює лікарка і напишіть номер телефону. Заздалегідь дякую.
 
ЛізаЖ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: