Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хірург пластичний Одеса на Малиновського
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 423
Репутація: 0
Статус: Offline
Хірург пластичний Одеса на Малиновського


Доброго ранку! Цікавить таке питання, які пластичні хірурги в нашому мегаполісі грамотні? Хотілося б дізнатися вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 428
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але не вийшло знайти хорошого лікаря. Якщо ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 426
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно бути в курсі, які лікарі наразі найдостойніші, а то я вже давно в пошуку, і мої дослідження прикрі.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити заперечення з попередньою городянкою, що проходила лікування, у нас є такий лікар, який на 100% найграмотніший у такій професії, і я хочу його рекомендувати, це - пластичний хірург найвищої кваліфікації Руслан Григорович Ленік.
 
Найда Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом хочу відзначити швидку реабілітацію і без ускладнень. Я просто щаслива, що Руслан Григорович став моїм пластичним хірургом! У доктора Леніка золоті руки!
 
Домна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давненько вирішувала робити пластичну операцію чи не робити, страшенно боялася, бо операцій ніколи не мала, але коли я потрапила на консультацію до цього чудового хірурга Леніка, всі недовіри і фобії зникли.
 
Клеопатра Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я давно підбирала пластичного лікаря, який поверне мені красу жіночого тіла і не помилилася у виборі. Ленік Руслан хірург від Бога, я шалено рада, що потрапила саме до нього!
 
Єфросинія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 187
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург - просто шик! Усім рекомендую Леніка Руслана! Довго вибирали лікаря, переживали, пройшло все чудово і операція, і реабілітаційний період!
 
Леонтія78 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Руслан Григорович - це саме той хірург, якого ви шукаєте. Моя мамопластика пройшла гладко, і результат перевершив усі мої очікування. Я почуваюся так впевнено і щасливо. Рекомендую його всім!
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 423
Репутація: 0
Статус: Offline
Високоповажні городяни, зацікавив цей лікар, можете залишити інформацію про цього лікаря?
 
Звенислава Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся - пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно написали, що Ленік Р.Г. найкращий фахівець у місті, знаю на особистому досвіді. У даній кваліфікації, крім неї, більше немає до кого піти.
 
Ейва Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші відгуки!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: