Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороші хірурги пластичні Одеси
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 423
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші хірурги пластичні Одеси


Привіт усім! Викликає інтерес, які пластичні хірурги у нас в Одесі найкваліфікованіші? Хотілося б дізнатися вашу позицію про таких професіоналів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 428
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але не вийшло знайти хорошого фахівця. У разі, якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг вирішити проблему, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 426
Репутація: 0
Статус: Offline
Непогано б дізнатися, які лікарі наразі найграмотніші, а то я вже давненько в пошуку і мої дослідження катастрофічні.
 
Дорофея Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу висловити незгоду з вищевказаною думкою, знаю, у нас є такий лікар, який на сто відсотків найграмотніший у цій сфері, і я можу його рекомендувати, це - пластичний хірург найвищої кваліфікації Ленік Руслан Григорович.
 
Найда Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом хочу відзначити швидку реабілітацію і без ускладнень. Через місяць після операції я вже точно щосили насолоджувалася результатом! Дивлячись на себе в дзеркалі, розумію, що це чудовий лікар!
 
Домна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго думала робити пластичну операцію чи не робити, дико побоювалася, оскільки операцій ніколи не було, але коли я потрапила на консультацію до цього чудового хірурга Леніка Р. Р., всі недовіра і тривоги зникли.
 
Клеопатра Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго шукала пластичного лікаря, який поверне мені красу жіночого тіла і не помилилася у виборі. Із задоволенням рекомендую доктора Леніка всім, хто потребує його допомоги!
 
Єфросинія Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 187
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар - просто супер! Всім рекомендую Леніка Р.Г! Довго вибирали лікаря, переживали, пройшло все чудово і операція, і відновлювальний період!
 
Леонтія78 Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович виявився майстром своєї справи, хоча дуже молодий! Він прислухався до моїх побажань і врахував особисті особливості. Хотіла якомога натуральнішого ефекту! Результат здивував не тільки мене! Через два тижні до нього ж звернулася моя подруга, і також у захваті від результату! Якщо ви хочете змінити себе, і шукайте пластичного хірурга, то вам обов'язково потрібно йти до Руслана Григоровича!
 
Каркуша Повідомлення # 10
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 423
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні громадяни, заінтригував цей лікар, можете дати контактні дані про цього фахівця?
 
Звенислава Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишаю вам інформацію - пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
Кая Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду сказали, що Руслан Ленік найкращий лікар у місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій сфері, крім неї, більше немає до кого піти.
 
Ейва Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна за ваші поради!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: