Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Підкажіть хорошого пластичного хірурга
ДашаК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого пластичного хірурга


 Доброго дня, форумчани. Хочу зробити абдомінопластику. Підкажіть дуже хорошого пластичного хірурга.
 
Олег3 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - це саме той лікар, якого я рекомендую всім своїм друзям і знайомим! Моя дружина пройшла операцію абдомінопластики у нього, і результат просто приголомшливий. Він не тільки поліпшив її зовнішній вигляд, а й повернув їй упевненість у собі.
 
Маша7 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила підтяжку грудей у пластичного хірурга Леніка Р.Г. Залишилася дуже задоволена отриманим результатом. Це найкращий лікар.
 
Юра5 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція ліпосакції, проведена лікарем Русланом Григоровичем, стала справжнім проривом для моєї дружини! Її новий образ просто приголомшливий, і я вдячний лікарю за його професіоналізм і увагу до деталей. Ми задоволені результатом!
 
ІраД Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене найкращим пластичним хірургом є Ленік Руслан. Він мені робив мамопластику. Результат перевершив усі мої очікування.
 
Боря6 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина зверталася до Руслана Григоровича, робила омолодження грудей і залишилася дуже задоволена. Рекомендую
 
ТаняЧ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводила ліпосакцію живота у Леника Руслана Григоровича. Відмінний результат. Дуже і дуже задоволена. Сміливо можете до нього звертатися.
 
ІгорЧ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - це саме той лікар, якому можна довірити найцінніше - здоров'я і красу. Моя дружина пройшла операцію мамопластики в нього, і результати просто вразили нас обох. Він створив ідеальні пропорції та відновив її впевненість у собі.
 
МілаЖ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Руслана Григоровича я проводила корекцію всієї фігури. Результат просто приголомшливий. Лікар чудовий і прекрасний фахівець. Однозначно рекомендую.
 
ЯрикХ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робив ліпосакцію в Руслана Леніка. Хочу підтвердити, що він дійсно фахівець своєї справи. А також хороша людина і першокласний пластичний хірург.
 
ЄгорД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити дружині подарунок. Вона давно хотіла відкоригувати свою фігуру. Напишіть, будь ласка, де приймає Ленік Р.Г. Я хочу потрапити з дружиною до нього на прийом.
 
ДашаК Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім спасибі за ваші відгуки! Напишіть хто-небудь номер телефону Руслана Григоровича.
 
МілаЖ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
ДашаК, ЄгорД, Пластичний хірург Ленік Руслан працює в МКЛ №10 на Малиновського 61.  Контактний телефон - +380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: