Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Знайти пластичного хірурга в Одесі
НікаЖ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти пластичного хірурга в Одесі


Хочу зробити собі ліпосакцію сідниць. Мені рекомендують звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Що ви можете мені сказати про цього фахівця?
 
Вітька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам абсолютно правильно рекомендують звернутися до Леніка Руслана. Це чудовий пластичний хірург. Найкращий фахівець.
 
ЛізаБ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Р.Г. я робила ліпосакцію живота. Залишилася дуже задоволена результатом роботи Руслана Григоровича. Рекомендую!
 
ХристинаЯ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович найкращий пластичний хірург. Правильно вам радять звернутися саме до нього. Це справжній талант. Мені відмінно зробив підтяжку грудей.
 
Шурка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила ліпосакцію живота у Руслана Григоровича. Ми всі залишилися дуже задоволені результатом. Усе пройшло чудово.
 
КаринаЛ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Руслана Григоровича я робила ліпосакцію. Результат просто шикарний. Лікар найкращий. Сміливо можете звертатися до нього.
 
ЛегкаГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно вам рекомендують звернутися до Леніка Руслана. Він чудовий пластичний хірург. Мені чудово зробив операцію зі збільшення грудей.
 
Славка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція з ліпосакції, проведена лікарем Леніком Русланом Григоровичем, перевершила всі наші очікування. Моя дружина в захваті від результату.
 
ЛеркаВ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович найкращий пластичний хірург у місті. Він дуже обізнаний фахівець. Прекрасно мені зробив операцію з блефаропластики. Результат просто чудовий.
 
Жорка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки йому моя дружина знову почувається красивою і впевненою після мамопластики. Відмінний результат і професійне ставлення - ось що робить його найкращим хірургом!
 
ДінкаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу потрапити на консультацію до Леніка Руслана. Напишіть мені будь ласка всі координати лікаря. Дякую.
 
НікаЖ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу що мені правильно радять звернутися до Леніка Р.Г.. Усім величезне спасибі за поради. Будь ласка напишіть мені всі дані лікаря. Дякую.
 
ЛізаБ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: