Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Найкращі одеські пластичні хірурги
ЕллаХ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращі одеські пластичні хірурги


Потрібна кваліфікована допомога хорошого пластичного хірурга. Мені рекомендують звернутися до Леніка Руслана. Це хороший пластичний хірург?
 
ЛадкаЯ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Р.Г. найкращий пластичний хірург. Мені відмінно зробив ліпосакцію сідниць. Дуже задоволена результатом.
 
Федька Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіоналізм, увага до деталей і турбота про пацієнта - ось що робить доктора Леника Руслана Григоровича ідеальним хірургом. Моя дружина пройшла ліпосакцію, і результат просто вразив нас обох.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У Руслана Григоровича я робила вторинне ендопротезування грудей. Дуже задоволена результатом роботи. Відмінний результат. Доктор Ленік найкращий пластичний хірург.
 
АлкаГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки абдомінопластиці з Леніком Русланом Григоровичем я знову відчула себе впевненою і привабливою. Він ретельно опрацював кожну деталь, і результат просто вражає своєю природністю.
 
МаняД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Та правду вам кажуть про Бадіона Сергія Юрійовича. Це чудовий пластичний хірург. Мені відмінно зробив операцію з отопластики.
 
ДашкаВ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Зменшення розміру грудей я робила у Бадіона Сергія Юрійовича. Дуже хороший пластичний хірург. Вдячна Сергію Юрійовичу за відмінно проведену операцію.
 
БодяГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я видаляв п'ятковий екзостоз у пластичного хірурга Бадіона Сергія Юрійовича. Операція пройшла повністю успішно і добре. Дуже задоволений, що звернувся з цією проблемою саме до Бадіона Сергія Юрійовича.
 
МаринаД Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Так я теж хочу підтвердити, що пластичний хірург Бадіон Сергій Юрійович найкращий фахівець. Мені чудово зробив операцію з ринопластики. Дуже задоволена досягнутим результатом.
 
ЛараХ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопічний підйом брів я робила у пластичного хірурга Бадіона Сергія Юрійовича. Отримала чудовий результат. Лікар найкращий у місті.
 
ЗізаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу проконсультуватися у Бадіон Сергія Юрійовича з приводу ринопластики. Напишіть мені, будь ласка, де приймає лікар. Дякую.
 
ЕллаХ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім величезне спасибі за відповіді. Однозначно звернуся до Бадіона Сергія Юрійовича. Дуже вас прошу написати мені всі дані лікаря. Дякую чекаю.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Бадіон Сергій Юрійович працює в клініці пластичної хірургії «Patlazhan clinic». Ця клініка знаходиться за адресою Фонтанська дорога 91. Телефон лікаря 0939841525. Будь ласка.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: