Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де знайти пластичного хірурга в Одесі
СтепанЕ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Де знайти пластичного хірурга в Одесі


Здраствуйте, моя дружина хоче зробити пластику грудей. Рекомендують хірурга Леника Руслана Григоровича. Що можете сказати про цього лікаря? Чи варто до нього звертатися?
 
КатяЗ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже добре знаю пластичного хірурга Ленік Руслана Григоровича. Це чудовий хірург. Мені чудово зробив операцію зі збільшення грудей.
 
НазарЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - справжній майстер своєї справи! Його професіоналізм і увага до деталей вражають. Моя дружина щаслива результатом мамопластики і вдячна лікарю за його роботу!
 
ЛарисаГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, що вам радять звернутися до Леніка Руслана. Це найкращий пластичний хірург у всьому місті. Мені чудово зробив підтяжку грудей. Результат приголомшливий.
 
МаксГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Так це правда, дійсно Ленік Руслан найкращий пластичний хірург. Мені чудово зробив операцію з абдомінопластики. Операція пройшла повністю вдало.
 
ДуняГ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу приєднатися до вашої бесіди і підтвердити, що Ленік Руслан талановитий пластичний хірург. Дуже обізнаний і досвідчений професіонал. Мені чудово зробив реконструкцію молочної залози.
 
МатрёнаД Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу сказати, щоб ви не сумнівалися, а сміливо зверталися до Леніка Руслана. Він найкращий пластичний хірург. Він дуже обізнаний і грамотний фахівець.
 
ГришаЛ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарю Леніку Руслану Григоровичу моя дружина знову відчула себе жіночною і привабливою після абдомінопластики. Операція пройшла гладко, а результати просто приголомшливі!
 
ОленаФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мамопластика з доктором Русланом Григоровичем - це найкраще, що могло зі мною статися! Він створив ідеальну форму грудей, зберігаючи її природність. Я в захваті від результату і безмежно вдячна йому за це!
 
ІванФ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Та всю правду вам кажуть, про Леніка Руслана. Це найкращий професіонал. Мені чудово провів операцію з мамопластики. Я дуже задоволений результатом.
 
НораЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу піти на консультацію до Леніка Руслана. Напишіть мені будь ласка де приймає лікар. Дякую чекаю.
 
СтепанЕ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за ваші відповіді. Звісно буду робити операцію в Леніка Руслана. Вас попрошу написати мені номер телефону лікаря.
 
ЛарисаГ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік Руслан приймає в МКЛ №10. Телефон лікаря 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: