Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції на пупковій грижі Одеса
Грейс Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції на пупковій грижі Одеса
 


Добрий день! У мене виявили пупкову грижу, і потрібно робити операцію. Хто-небудь робив операцію у хірурга Леника Руслана Григоровича? Чи варто до нього звертатися? Дуже потрібні ваші відгуки!
 
Іларія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію в Руслана Григоровича минулого літа. Усе пройшло чудово, без ускладнень. Він дуже уважний і професійний лікар. Я залишилася задоволена результатом!
 
Добрава Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася у Руслана Григоровича. Операція пройшла успішно, відновлення було швидким і безболісним. Рекомендую його як відмінного хірурга!
 
Іполіта Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича на пупкову грижу. Приголомшливий фахівець! Операція пройшла успішно, відновлення було швидким і безболісним.
 
Кирилла Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію на пупковій грижі у Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом, швидко відновилася. Лікар професійний і уважний.
 
Кора Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя операція у Руслана Григоровича пройшла чудово. Він дійсно професіонал своєї справи. Рекомендую його всім!
 
Іраіда50 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно пройшла операцію в Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом, лікар уважний і турботливий. Відновлення пройшло швидко і без ускладнень.
 
Ісідора Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Пупкова грижа сильно турбує, хочу скоріше вирішити цю проблему.
 
Кирилла Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3 і в МКЛ № 10. Його телефон: 380951642976.
 
Дружиніна Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович оперував мене на пупковій грижі. Операція пройшла успішно, результатом дуже задоволена. Він справжній професіонал!
 
ІринаКазакова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович дійсно майстер своєї справи. Оперувалася у нього на пупкову грижу, все пройшло чудово. Вдячна йому за золоті руки!
 
shevchuk5 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович оперував мого чоловіка. Все пройшло чудово, чоловік швидко відновився. Рекомендую його як відмінного хірурга!
 
Всеслава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича. Все пройшло чудово, швидко відновилася. Він дійсно професіонал із золотими руками, дуже рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: