Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на пупковій грижі ціна Одеса
Maryanna55 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на пупковій грижі ціна Одеса
 


Здрастуйте, форумчани, у кого-небудь був досвід лікування пупкової грижі у хірурга Ляника Руслана Григоровича? Чула про нього хороші відгуки, але хотілося б дізнатися більше перед тим, як зважитися на операцію. Як він як фахівець? Буду вдячна за будь-яку інформацію!
 
Кіра20 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Maryanna55, я робила операцію у Руслана Григоровича півроку тому. Можу сказати, що він чудовий хірург! Операція пройшла без ускладнень, відновлення було швидким. Зараз почуваюся чудово. Рекомендую!
 
Vasilissa Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте! Теж робила операцію у Ляника. Дуже боялася, але даремно. Усе пройшло гладко, грижа більше не турбує. Руслан Григорович - професіонал своєї справи. Не сумнівайтеся, він вас точно не підведе.
 
Еліза75 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна з попередніми відгуками. Я оперувалася у Руслана Григоровича минулого року. Операція пройшла успішно, шов зажив швидко і без проблем. Дуже вдячна йому за його турботу і професіоналізм.
 
Аграфена Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж залишити свій відгук. Ляник Руслан Григорович дійсно майстер своєї справи. Оперувалася у нього кілька місяців тому. Усе пройшло на найвищому рівні. Він дуже уважний і акуратний лікар.
 
Алла758 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Ляника минулого літа. Згодна з усіма позитивними відгуками. Руслан Григорович - просто чарівник! Все пройшло без ускладнень, почуваюся чудово.
 
Алюся Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Руслана Григоровича з приводу пупкової грижі. Операція пройшла успішно, відновилася швидко. Він дуже уважний і досвідчений хірург. Раджу його однозначно!
 
Alyonka15 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича в січні. Лікар від Бога, все пройшло чудово! Ні ускладнень, ні болю. Усім рекомендую!
 
Olesya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід операції у Ляника. Усе пройшло чудово, шов акуратний, швидко зажив. Руслан Григорович дуже чуйний і професійний лікар. Ви не пошкодуєте!
 
torri Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всіх, хто писав вище. Оперувалася у Леніка два місяці тому. Все пройшло як по маслу.
 
AnNna Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Втомилася мучитися з грижею.
 
Аграфена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає він на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: +380951642976.
 
Єрма Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 140
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася до Руслана Григоровича з приводу пупкової грижі. Операція пройшла успішно, відновилася швидко. Він дуже уважний і досвідчений хірург. Раджу його однозначно!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: