Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція пупкова грижа Одеса
Кейла Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція пупкова грижа Одеса
 


Добрий вечір! У кого-небудь був досвід лікування пупкової грижі у хірурга Ляника Руслана Григоровича? Чула про нього хороші відгуки, але хотілося б дізнатися більше перед тим, як зважитися на операцію. Як він як фахівець? Буду вдячна за будь-яку інформацію!
 
Бєлікова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію у Руслана Григоровича півроку тому. Можу сказати, що він чудовий хірург! Операція пройшла без ускладнень, відновлення було швидким. Зараз почуваюся чудово. Рекомендую!
 
Агнія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Леніка минулої весни. Все пройшло гладко, швидко відновилася. Руслан Григорович - справжній професіонал. Не сумнівайтеся, ви в надійних руках!
 
Бурова Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати тільки хороше. Оперувалася в нього два місяці тому, результат чудовий. Грижа більше не турбує, почуваюся чудово. Руслан Григорович дуже уважний і турботливий лікар.
 
Dana1990 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила операцію у Ляника. Усе пройшло бездоганно. Він дійсно майстер своєї справи, все пояснив, заспокоїв перед операцією. Відновлення пройшло швидко і безболісно.
 
Aza Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича цього літа. Все пройшло чудово, шов акуратний, нічого не болить.
 
Наїма Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Леніка Руслана Григоровича. Все пройшло чудово, без будь-яких ускладнень. Він справжній професіонал, дуже задоволена результатом. Рекомендую однозначно!
 
Звєрєва Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж залишити відгук. Робила операцію у Леніка два місяці тому. Операція пройшла успішно, відновлення швидке. Руслан Григорович - чудовий хірург!
 
Alyonka1985 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж позитивний досвід операції у Руслана Григоровича. Дуже вдячна йому за професіоналізм і уважне ставлення. Все пройшло чудово, жодних проблем після операції.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
Бурова Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Дегтярьова1996, записатися можна за телефоном +380951642976. Він також приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Удачі!
 
Власова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Хочу поділитися своїм досвідом. Оперувалася у Руслана Григоровича рік тому. Все пройшло чудово, результатом дуже задоволена. У нього дійсно золоті руки!
 
Camilla2020 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу теж порекомендувати Руслана Григоровича. Робила у нього операцію, все пройшло чудово. Результат просто чудовий, руки у нього золоті!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: