Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування стегнової грижі Одеса
Ganna1999 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування стегнової грижі Одеса
 


Привіт, форумчани! Зіткнулася з проблемою стегнової грижі, і мій терапевт порекомендував хірурга Леника Руслана Григоровича. Хто-небудь робив у нього операцію? Чи варто до нього звертатися? Дуже потрібні ваші відгуки, переживаю дуже.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію у Руслана Григоровича півроку тому. Все пройшло чудово, жодних ускладнень. Дуже уважний і професійний лікар. Рекомендую!
 
ІрмаЗум Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була операція у Леніка Руслана Григоровича два місяці тому. Операція пройшла успішно, через кілька тижнів уже повернулася до нормального життя. Професіонал своєї справи, залишилася задоволена.
 
Olga2000 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію рік тому у цього лікаря. Все пройшло чудово, жодних наслідків. Руслан Григорович - справжній майстер своєї справи. Не бійтеся, ви в надійних руках.
 
AmeliaОд Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу теж порекомендувати Руслана Григоровича. Операцію зробив акуратно, шов практично не помітний. Дуже доброзичливий і компетентний хірург. Якщо потрібна операція - це до нього.
 
Olivia20 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була стегнова грижа, Руслан Григорович зробив операцію бездоганно.
 
Jessica45 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Ganna1999, не переживай! Я теж робила операцію у Руслана Григоровича. Усе пройшло гладко, жодного болю й ускладнень. Він дійсно професіонал. Сміливо звертайся до нього.
 
EmilyМал Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід операції у Леника Руслана Григоровича. Лікар із золотими руками, все зробив швидко і якісно. Після операції почуваюся чудово.
 
Emi78 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Руслан Григорович - чудовий хірург. Робила у нього операцію, все пройшло чудово. Дуже уважний і доброзичливий лікар. Рекомендую!
 
Lily7895 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Уже замучила ця стегнова грижа.
 
ІрмаЗум Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Lily7895, Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок 3, у першому хірургічному відділенні, і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон: +380951642976. Звертайтеся, не пошкодуєте.
 
Ava1978 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити відгук. Робила операцію у Руслана Григоровича. Все пройшло ідеально, він дійсно чудовий фахівець. Дуже задоволена результатом.
 
Heather Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що Ленік Руслан Григорович - це найкращий хірург. Робила у нього операцію на стегнову грижу, все пройшло бездоганно. Настійно рекомендую його!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: