Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування стегнової грижі в Одесі
Sophie Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування стегнової грижі в Одесі
 


Доброго дня! Потрібна ваша допомога. У мене стегнова грижа, і лікар порадив звернутися до Ленника Руслана Григоровича. Хотілося б дізнатися відгуки тих, хто вже робив у нього операцію. Чи варто до нього йти?
 
Mia4519 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Sophie, робила операцію у Руслана Григоровича рік тому. Дуже задоволена! Усе пройшло гладко, без ускладнень. Наступного дня вже ходила без болю. Руслан Григорович - професіонал з великої літери. Рекомендую!
 
IsabellaКа14 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович дійсно чудовий хірург. Прооперував мене місяць тому. Відновлення пройшло швидко, зараз почуваюся чудово. У нього золоті руки, не пошкодуєте, якщо звернетеся до нього.
 
Noah2 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Два тижні тому зробила операцію у Руслана Григоровича. Хочу сказати, що все було на найвищому рівні! Дуже уважний і турботливий лікар. Реабілітація пройшла швидко і безболісно. Можу тільки порекомендувати!
 
Lewis Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію в Руслана Григоровича півроку тому. Відмінний хірург, все пройшло ідеально. Уже на другий день могла повернутися до нормального життя. Якщо ще раз виникне необхідність, тільки до нього!
 
Seren Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію в Руслана Григоровича три місяці тому. Дуже задоволена результатом. Усе пройшло швидко і безболісно, шов майже непомітний. Руслан Григорович - справжній професіонал. Рекомендую!
 
CharlieК Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую слова всіх попередніх учасниць. У мене теж була стегнова грижа, і Руслан Григорович оперував мене. Усе пройшло чудово, швидко відновилася.
 
LucyК Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робила операцію у Руслана Григоровича. Все супер! Болю після операції майже не було, наступного дня вже змогла ходити. Дуже задоволена результатом. Раджу звернутися до нього.
 
Рената4520 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Sophie, рекомендую Руслана Григоровича. Робила операцію в нього чотири місяці тому. Лікар чудовий, професіонал своєї справи. Операція пройшла успішно, і реабілітація теж була легкою. Не сумнівайтеся!
 
Isla Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Sophie, не роздумуйте! Робила операцію в Руслана Григоровича і дуже задоволена. Дуже уважний і кваліфікований хірург. Усе пройшло швидко і без проблем. Уже через тиждень могла повернутися до звичайного життя. Звертайтеся, не пошкодуєте.
 
Renata222 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Уже не можу терпіти цю стегнову грижу.
 
CharlieК Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Renata222, записатися можна за телефоном 380951642976. Він приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Удачі!
 
MiaДана Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую все вищесказане. Робила операцію у Руслана Григоровича. Все пройшло ідеально, швидко повернулася до нормального життя. У нього золоті руки! Дуже рекомендую.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: