Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції на стегновій грижі в Одесі
Андріана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції на стегновій грижі в Одесі
 


Усім добрий день! У кого-небудь є досвід лікування стегнової грижі у хірурга Леоніка Руслана Григоровича? Дуже переживаю з приводу майбутньої операції і хочу почути відгуки форумчан. Чи варто до нього звертатися?
 
Томка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Андріана, мені робив операцію на стегновій грижі Руслан Григорович минулого року. Можу сказати тільки хороше. Все пройшло гладко, відновлення було швидким і безболісним. Рекомендую!
 
Гелія Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робила в нього операцію. Відмінний фахівець! Усе пояснив, підтримав. Після операції жодних ускладнень. Уже через місяць повернулася до звичайного життя. Не хвилюйтеся, він справжній професіонал.
 
Жозефіна Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був випадок складний, і Руслан Григорович впорався чудово. Операція пройшла без ускладнень, і я почуваюся чудово. Усім рекомендую.
 
Дебора Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Хоча я з Києва, спеціально їхала в Одесу до Руслана Григоровича. Чула багато хорошого про нього. Операція пройшла на ура, швидко відновилася і жодних слідів. Не пошкодувала ні на хвилину!
 
Іда Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила в нього операцію два місяці тому. Усе пройшло дуже професійно. Руслан Григорович - лікар із золотими руками, справжній майстер своєї справи. Дуже рекомендую!
 
Ілона25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робив операцію Леонік Руслан Григорович наприкінці минулого року. Дуже переживала, але все пройшло ідеально.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, у мене була стегнова грижа, і я теж оперувалася у Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом! Професійний підхід, уважний лікар. Відновилася швидко і без проблем.
 
Констанція Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал. Робила у нього операцію на стегновій грижі, і все пройшло чудово. Уважний і чуйний лікар, відчувається досвід і знання своєї справи.
 
Леда Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити відгук про Руслана Григоровича. Оперувалася у нього півроку тому. Все пройшло чудово, жодних ускладнень. Дуже рада, що обрала саме його.
 
Кирьяна Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж була стегнова грижа. Робила операцію у Леоніка Руслана Григоровича. Все пройшло просто чудово, лікар чудовий.
 
Міра20 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
До речі, як можна записатися на консультацію?
 
ЛейлаКо Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Мира20, Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон: +380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: